Jak uczcić urodziny kota

Jeśli postrzegasz swojego kota jak członka rodziny, to pomysł zorganizować uroczystość na cześć jego urodzin wygląda całkiem naturalną. Oczywiście, można po prostu nakryć świąteczny stół i wypić szampana za zdrowie zwierzaka. Ale można pójść w drugą stronę – i staram się robić tak, aby kot otrzymał w tym dniu maksimum przyjemności.

Jak uczcić urodziny kota

Instrukcja

1
Przygotować prezenty. To może być когтеточка lub domek dla zwierząt, wygodna poduszka, ciekawa zabawka (futro mysz z пищалкой, skarpety z kociej mięty, piłka i tak dalej) – wszystko, co może zadowolić twojego pupila. Doskonałym prezentem może być długopis ze wskaźnikiem laserowym – większość kotów bardzo lekkomyślnie poluje na jasnym czerwonym miejsce. Ponadto, można zrobić i „praktyczny” prezent – nowy zasobnik, piękną miskę do jedzenia lub paszy, wygodne torby-nosidełko.
jak sprawdzić wiek kota
2
Stwórz świąteczny menu. Jeśli kot zazwyczaj zasilany jest przemysłowymi paszami, w dzień świąteczny można zastąpić sucha karma na przepyszne kocie konserwy. Zwierzęcia, która jest używana do naturalnej żywności, w tym dniu można zaproponować jego ulubione smakołyki. Przy tym można podzielić posiłek z jubilatem – na przykład, jeśli on woli wołowiny, włącz w menu natywne steki; jeśli kot szaleje wątroby lub kurczaka – przygotuj ją i sobie też. Jeśli twój pieścić jest skłonny клянчить kawałki z хозяйской talerze, zadbaj o to, aby na stole uczestniczyli przekąski, które nie niszczą swojego zwierzaka i poczęstuj go, na przykład, kawałek sera.
kota najlepiej odpalić
3
Jeśli popierasz przyjazne stosunki z gospodarzami jej tego twojego pupila – zadzwoń lub wyślij SMS, przypominając o tym przełomowe daty i dziękując ich samych, a także mamę sprawcy za to, że w twojej rodzinie pojawił się taki wspaniały bestia.
4
Otocz kota miłością i troską. Jeśli jest to zwierzę aktywne – pobaw się z nim. Jeśli twój pies najbardziej lubi spokojnie położyć się na gospodarz kolanach – udziel mu taką możliwość. Prasuj kota, mówić mu miłe słowa, podrapał się za uchem – w sumie ciesz się wszystkimi możliwymi sposobami.
5
Jeśli masz dziecko – można włączyć urodziny kota w mały dzień dziecka. Zadzwoń przyjaciół syna lub córki i wymyśl tematyczną programu. Na przykład, zorganizować przegląd filmów animowanych z kocim motywem, poproś je, aby narysowały lub ulepić z plasteliny portret jubilata. Ale nie zapomnij, aby przypomnieć, że kot to nie zabawka, a żywa istota, i do niego trzeba się odnosić z szacunkiem. I jeśli w środku wakacji solenizant będzie chciał się schować od gości pod łóżkiem – nie warto wyciągnąć go stamtąd za ogon.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.