Jak nauczyć się rozumieć koty

Koty mają swój specyficzny język. Jeśli właściciel będzie w stanie zrozumieć swojego zwierzaka, to znacznie poprawi ich związek i wyeliminuje ewentualne różnice. Są ludzie, którzy kontaktują się ze swoimi ulubieńcami na телепатическом poziomie.

Jak nauczyć się rozumieć koty

Trzeba

  • – kot.

Instrukcja

1
Posłuchaj мурлыканью kota. Krótki „ur” oznacza powitanie, często towarzyszy mu ostry skinieniem głowy. Głośnym мурлыканьем kot wymaga czegoś od gospodarza: uwagi jedzenia. Może to również oznaczać prośbę pobawić się i porozmawiać. Seria krótkich dudnienie wyraża zniecierpliwienie koty.
jak rozumieć i mówić w kociej
2
Pogłaskał zwierzaka i usłyszysz długi mruczenie. Tym dźwiękiem koty wyrażają radość lub satysfakcję z bliskości ukochanej istocie. Jeśli zwierzę miauczy, szeroko otwartą buzią, to może wyrażać wiele emocji: zamieszanie, apel, prośba, skarga. W niektórych przypadkach, kot po prostu rozmawia sama ze sobą i nic nie chce powiedzieć innym.
jak zrobić tak aby kot cię pokochałam
3
Uważnie wysłuchaj miauczy swojego zwierzaka. Kocięta żałośnie piszczy, gdy chcą jeść lub, jeśli ich rozdzielono z matką. Głośnym мяуканьем, jak wycie, koty wzywają do siebie parę. Szczególnie głośno i artystycznie to robią koty.
oznaczył jak usunąć zapach
4
Agresywnie nastawieni zwierzęta warczeć, syk i подвывают. Spójrz na takie zachowanie swojego pupila. Завыванием koty towarzyszą walki, a syczenie bestia tylko ostrzega o swoich zamiarach.
Jak rozumieć, kocha mnie kot, czy nie
5
Bardzo wiele o stanie emocjonalnym zwierzęcia może powiedzieć jego postawa i ruchy. Kot w powitalnym geście podnosi ogon. A gdy zwierzę chce się bawić, to się przewróci na plecy.
jak rozumieć koci język
6
Uważaj na oczy swojego ulubieńca. Źrenice kotów gwałtownie rozszerzają się przed grą lub polowaniem. Zwierzę może nie patrząc w jeden punkt i przygotować się do skoku. Podczas gry koty привстают na tylne łapy lub chodzą bokiem.
7
Spójrz na дерущимся kotów. Sierść na karku staje dęba, aby zwierzęta wydawały się większe. Agresywne koty często drastycznie trzepotać ogonem. Obrońca bestia выгибает łukiem na plecach i odprowadza uszy do tyłu. Dokładnie tak samo robi przerażona kotka. Нападающее zwierzę odwrotnie trzyma uszy do przodu.
8
Obserwować zachowanie swojego pupila. W emocjonalnym stresie kot zachowuje się dziwnie, zbyt często вылизывается i nic nie je. Zwierzę może nauczyć się trochę rozumieć język ludzi. Bardzo często koty łapią emocjonalny nastrój swego pana w intonacji jego głosu i ruchów.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.