Jak świętować Nowy rok w Kazaniu

W przededniu zbliżających się ferii zimowych praktycznie każdy człowiek zastanawia się, gdzie spędzić sylwestrową noc. Z okazji Nowego roku w Kazaniu można tak, aby święto okazał się szczególnie pamiętny. Wystarczy wybrać miejsce i firmę.

Jak świętować Nowy rok w Kazaniu

Instrukcja

1
Wynajmij wiejski domek letniskowy na terenie ośrodka wypoczynkowego „Głębokie jezioro”. Zarezerwować miejsca i uzyskać szczegółowe informacje można przez całą dobę telefonicznie 55-78-747 lub 55-78-777. Restauracja na bazie wypoczynku oferują świąteczne menu i magiczny pokaz z udziałem czołowych kazańskich artystów. Ekscytujące przygody w ciągu kilku świątecznych dni zachwyci twoich dzieci, które zawierają w sobie spacery na świeżym powietrzu, zabawy zimowe, pływanie w basenie.
2
Jeśli lubisz hałaśliwych firm, to poznaj Nowy rok w jednej z licznych restauracji lub kawiarni Kazaniu. Możesz wybrać restaurację, która w sylwestrową noc za stałą opłatą oferują nie tylko pyszne dania przygotowywane przez kucharzy, koktajle lub alkohol, ale i ekscytujące show, dyskoteki karnawałowe imprezy, musicale i spektakle znanych tatarskich artystów. Katalog i ranking wszystkich restauracji i kawiarni Kazaniu można znaleźć na stronie http://kazan.allcafe.ru/.
3
Powitajmy Nowy rok w saunie z firmą zabawy znajomych. W wakacje praktycznie wszystkie takie instytucje świadczą usługi na cały dzień. Oprócz pary zaprasza rozrywka: bilard, karaoke, płonący bar „tiki”, basen. Jedyną wadą takiego noworocznego spędzania czasu jest to, że o noworocznym stole trzeba zadbać samodzielnie. Chociaż, na przykład, w saunie „Glamour” (ul. Zwycięstwa d. 19) oferują za dodatkową opłatą przygotować świąteczne smakołyki.
4
Udaj się świętować z dala od miejskiego zgiełku. Cieszyć się świeżym powietrzem można w ośrodku narciarskim „Kazań”. Informacje na temat restauracji kompleksu sportowego i rezerwacji hotelu w święta można uzyskać na stronach serwisu http://ski-kazan.ru. Witać Nowy rok będziesz w jednej z restauracji w kurorcie, położonym na zboczu góry, gdzie pójdziesz po spektakularnego zejścia.
logo
Article Categories:
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *