Jak stworzyć usługę

Istnieją takie rodzaje działalności, o których nikomu do głowy nie przyjdzie myśleć jak o poważnym biznesie, ale które jednak dają dobry zysk. Wśród innych dochodowych branż, zamaskowanych pod społecznie użyteczną pracę – zbieranie makulatury. Jeśli wiesz, że w tym czy innym rejonie tą sprawą do tej pory nikt się nie zajmuje, masz szansę dobrze zarobić, otwierając własny punkt odbioru.

Usługa zbierania surowców wtórnych pomaga ludziom pozbyć się kilogramów makulatury

Trzeba

  • 1. Zaświadczenie o rejestracji SP
  • 2. Magazyn surowców wtórnych
  • 3. Pojazd przeznaczony jest do przewozu makulatury
  • 4. Umowy z przedsiębiorcami, скупающими duże ilości makulatury

Instrukcja

1
Napad jakiekolwiek pomieszczenie gospodarcze (piwnica, garaż, stodoła) pod magazyn, w którym będziesz przechowywać nabyte kilogramy papierowego surowców wtórnych. Trzeba zrobić tak, aby ludzie mieli swobodny dostęp tutaj i w określonych godzinach przyjmować tych, którzy sam przyjdzie do ciebie, aby oddać makulaturę za niewielkie wynagrodzenie. Jednak jeśli chcesz osiągnąć naprawdę znaczących wyników, to czekać, siedząc na magazynie, gdy przyniosą mnóstwo papieru, nie warto – trzeba aktywnie działać samemu.
2
Zdobądźcie pojazdem (samochód osobowy z przyczepą), który pozwoli transportować na magazyn surowce wtórne, dokonuje się w wyniku aktywnej pracy wyszukiwarki. Praca ta będzie polegać to w następujący sposób: trzeba przejść samemu osobiście „obszarze roboczym” (lub wysyłać do tego pomocników) i oferować wszystkim żyjącym tu ludziom oddać stare gazety, złoża wydrukowanych dokumentów i innej makulatury.
3
Spróbuj umówić się z jak największą liczbą znajdujących się w zasięgu instytucji, mających w wyniku swojej działalności dużą ilość odpadów. Oddać makulaturę, potrzebne będą chcieli w wielu sklepach, biurach, szkołach. Umów się z ich pracownikami o tym, aby można było regularnie przyjeżdżać i zabierać papierowy surowce wtórne, uwalniając ich od konieczności wywozić go samodzielnie.
4
Podłączać się do akcji zbierania makulatury każdego, kto ma wystarczająco dużo wolnego czasu i jest zainteresowany w tym wynagrodzenia, które w swoim punkcie odbioru można zaproponować współpracę. Pomocnikami w swojej rzeczywistości mogą stać się zarówno uczniowie, jak i osoby w podeszłym wieku, którzy mają w pobliskich domach szeroki krąg znajomych.
Porada
Aby zwiększyć przepływ стекающейся do makulatury, daj ogłoszenia w lokalnych gazetach, расклейте reklamy na podwórkach twojej okolicy, powiesić w pobliżu swojego punktu odbioru wskaźniki.

Jeśli sprawy zbiórki surowców wtórnych dobrze idziemy w jednym miejscu i uporządkuj punkty odbioru ze swoimi magazynami i w innych obszarach, szukając towarzyszy, którzy wezmą na siebie prowadzenie pracy na nowym odcinku.

logo
Article Categories:
Zarządzanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *