Jak stworzyć lustro aktualizacji Eset Nod32

Jeśli twoja wewnętrzna sieć składa się z wielu komputerów, na których zainstalowany jest program antywirusowy ESET NOD32, i jesteś zmęczony, pobieranie każdej aktualizacji, to rozwiązaniem problemu będzie tworzenie automatycznego lusterka aktualizacji. Jest to bardzo wygodne i znacznie ułatwi ruch.

Jak stworzyć lustro aktualizacji Eset Nod32

Instrukcja

1
Zaopatrz się w oficjalną wersję programu ESET NOD32 antivirus i zainstaluj go na swoim komputerze. Procedura instalacji jest dość prosta, więc nie wymaga szczegółowego wyjaśnienia. W przypadku pytań zawsze można odczytać pliku readme.txt.
2
Pobierz plik licencji lic, który jest niezbędny, aby włączyć funkcję lustra aktualizacji antywirus ESET NOD32. Wejdź na oficjalną stronę programu z linku http://www.esetnod32.ru/ i zarezerwuj ten dokument. Jeśli nie znajdziesz go w katalogu sklepu, sprecyzuj pytanie w dziale obsługi klienta lub telefonicznie (495)797-26-93.
3
Otwórz folder C:/Program Files/ESET/ESET NOD32 Antivirus/License lub innego katalogu, w którym zainstalowałeś program antywirusowy program. Skopiuj do tego folderu plik licencji lic.
4
Uruchom program ESET NOD32 antivirus, a następnie naciśnij klawisz F5 lub przejdź do ustawienia. Znajdź i otwórz opcję „Aktualizacja”. Kliknij na przycisk „Ustawienia”. Znajdź wiersz z dodatkowymi ustawieniami i otwórz je. Pojawi się okno, składające się z czterech kart. Do tworzenia lusterka aktualizacji, trzeba najnowsza „Lustro”. Jeśli brak, to znaczy, że prawidłowo skopiowany plik licencji lub jest on nieprawidłowy.
5
Zaznacz opcję „Utwórz lustro aktualizacji”. Kliknij przycisk „Folder” i wprowadź ścieżkę, gdzie będą przechowywane pliki baz wirusów. Wejdź w ustawienia zaawansowane i zmień numer portu serwera HTTP, który jest zwykle równa 2221. Kliknij „Ok” i zamknij okno ustawień. Aktualizacja ESET NOD32 antivirus.
6
Uruchom program ESET NOD32 na innym komputerze i otwórz okno ustawień aktualizacji. Znajdź pole „Serwer aktualizacji” i kliknij na przycisk „Edytuj”. Wpisz ścieżkę do lustra: http://ip_адрес_компьютера:2221/. Kliknij „Dodaj” i „Ok”, aby zapisać ustawienia.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.