Jak odzyskać archiwum wiadomości

Jeśli przypadkowo usunąć historię korespondencji lub stracili dostęp do oprogramowania, to odzyskać archiwum wiadomości można na kilka sposobów. Zależą one od programu do komunikacji i ustawieniami bezpieczeństwa.

Jak odzyskać archiwum wiadomości

Instrukcja

1
Znajdź plik z kopii zapasowej archiwum wiadomości na komputerze. Dokument ten, jak zwykle, jest ukryta, więc najpierw otwórz dowolne okno i kliknij na menu „Narzędzia” lub „Organizuj”. Po tym wybierz „Właściwości i opcje folderów”. Kliknij na zakładkę „Widok” i zaznacz pole wyboru obok polecenia „Pokaż ukryte pliki i foldery”. Kliknij przycisk „Zastosuj” i „Ok”.
2
Otwórz dowolne okno i wklej w pasku adresu link С:/_папка пользователя_/AppData/Roaming. Naciśnij Przycisk Enter. W tym folderze przechowywane są domyślnie archiwa większości zainstalowanych na komputerze programów. Jeśli w ustawieniach wskazał inne miejsce przechowywania danych, przejdź do niego.
3
Znajdź folder z odpowiednią aplikacją i przejdź do sekcji twój profil. W zależności od programu archiwum wiadomości może być przedstawiony osobno na każdy kontakt lub podzielone według daty. W każdym razie, kliknij prawym przyciskiem myszy na żądany plik i kliknij opcję „Otwórz za pomocą”. Wybierz Notatnik lub edytor tekstu, aby wyświetlić tekst.
4
Uruchom program „Agent Mail.ru” jeśli chcesz odzyskać archiwum wiadomości. Kliknij prawym przyciskiem myszy na kontakt, korespondencję z którą chcesz wyświetlić, a następnie wybierz odpowiednią opcję. Jeśli wykonanie tej procedury nie udało, to można odzyskać archiwum poprzez zapytania z poczty e-mail. Ta funkcja jest dostępna nie tak dawno temu, więc dawne wiadomości nie uda się odzyskać.
5
Zainstaluj na komputerze aplikację icq2htm, która pozwala użytkownikom na GG przywrócić wszystkie usunięte wiadomości. Dla skype również istnieje taki program, który nazywa się SkypeLogView. Obie aplikacje są bardzo wygodne w użyciu i zrozumiałe nawet dla tych, którzy słabo zna się na komputerach.
logo
Article Categories:
Internet-oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *