Jak stanąć w kolejce do przedszkola w Lipieck

Problem przedszkoli pozostaje ostra, pomimo, że wszystkie działania podejmowane przez rząd. Dlatego rodzice powinni zająć się sprawą inscenizacji dziecka w kolejce na miejsce w przedszkolu nie tylko w metropoliach, ale także w średniej wielkości miastach, takich jak Warszawa.

Jak stanąć w kolejce do przedszkola w Lipieck

Trzeba

  • – akt urodzenia dziecka;
  • – paszport rodzica;
  • – dokumenty o prawie do świadczeń.

Instrukcja

1
Zbierz wszystkie niezbędne dokumenty. Złóż świadectwo urodzenia dziecka, jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej. Także trzeba okazać paszport jednego z rodziców dziecka. Jeśli masz dokumenty potwierdzające prawo do preferencyjnego kolejności do przedszkola, przedstaw i ich. Rodzice niepełnosprawnych dzieci pożądane jest, aby zabrać ze sobą zaświadczenia o specyfice stanu dziecka, jeśli będzie potrzeba w znalezieniu w specjalnym коррекционном przedszkolu.
2
Ze wszystkimi papierami skontaktuj się wielofunkcyjne centrum obsługi mieszkańców departamentu edukacji miasta Lipetsk, aby uzyskać miejsca w kolejce do przedszkola dla dziecka. Położony na adres – aleja Zwycięstwa, dom 6A. Odpowiednie służby działają na parterze budynku. Przy tym należy być przygotowanym na to, że trzeba czekać w kolejce. Jeśli nie możesz dostać się na wizytę w tym samym dniu, możesz umówić się na wizytę w późniejszym ustalonym czasie.
3
Na miejscu, w wielofunkcyjnym centrum, wypełnij oświadczenie o nadaniu dziecku miejsca w przedszkolu. W nim możesz podać numer przedszkola, w którym chcieliby oddać dziecka. W zależności od dostępności twoje życzenia będą brane pod uwagę.
4
Jeśli twoje dokumenty są przygotowane prawidłowo, twój wniosek zostanie zarejestrowana, a nie tylko w formie papierowej, ale i w formie elektronicznej. Otrzymasz możliwość kontrolować postępy dziecka w kolejce. Do tego trzeba będzie wejść na stronę urzędu miasta w радел departamentu edukacji przedszkolnej – http://lipetskcity.ru/lipetsk/menu.php?i=3&page=page_3.5.1.3.10_3.php&text_pod_menu=pic57 Wprowadź w odpowiednich polach imię, nazwisko i imię dziecka oraz datę jego urodzenia, a otrzymasz informacje na temat promocji jego kandydatury w kolejce.
Porada
Sprawdź u pracowników centrum, ka często i w jakich terminach trzeba odbędzie się ponownie w kolejce na otrzymanie miejsca w przedszkolu.

logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.