Jak stać się najlepszą dziewczyną dla idealnego chłopaka.

Stało się – spotykasz się z facetem swoich marzeń. Jest piękny, mądry, dobry, bogaty, po prostu idealny. Oczywiście, bardzo chce się dopasować do swojego ideału i stać się dla niego najlepszą dziewczyną.

Jak stać się najlepszą dziewczyną dla idealnego chłopaka.

Instrukcja

1
Zrób tak, aby młody człowiek jest dumny z ciebie. Dla człowieka duże znaczenie ma, jak do dziewczyny odnoszą się wokół. Jeśli jego przyjaciele będą cię uważać za inteligentnego, piękny, uroczy, młody człowiek będzie odczuwać dumę z powodu ciebie.
2
Uważaj na swój wygląd. Mężczyźni kochają oczami! Staraj się zawsze być w dobrej sportowej formie, modnie i schludnie ubrana. Nie zapomnij o istotnym makijaż i piękne włosy.
3
Bądź miła i przyjemna. Nic tak nie odpycha ludzi jak надменное niegrzeczny wyraz twarzy. Jeśli próbujesz zaimponować swoją ekstrawagancją, to wie najlepiej. Nie warto zbyt эпатировать innych.
4
Zachowuj się naturalnie, nie udawaj. Sztuczną zachowanie od razu rzuca się w oczy, a chłopak wątpił w twoją szczerość. Nikt nie będzie chciał spotykać się z жеманной jarzmem. I w żadnym wypadku nie próbuj ukryć swoją стеснительность za нарочитой chamstwa. To tylko отпугнете swojego ulubionego.
5
Zostań interesujące rozmowy. Do tego trzeba rozwijać swój poziom intelektualny, więcej czytać, interesować się życiem kulturalnym. Będzie wspaniale, jeśli będziesz wspierać interesy swojego przyjaciela i grzebania w interesujących go sprawach. Dzięki temu jesteś w stanie podtrzymać rozmowę w gronie bliskich przyjaciół.
6
Bądź słaba. Mężczyzna musi czuć się obrońcą i żywicielem. Jeśli będziesz wszystko robić na własną rękę i mocno podkreślać, że nie potrzebujesz ani w czyjejś pomocy, to facet nie będzie pragnienia troszczyć się ciebie chronić. W przyszłości trzeba będzie najniższej rozwiązać wszystkie swoje problemy ogólne. Tak i facet w takim przypadku przestaje być idealnym.
7
Szanuj zdanie młodego człowieka i słuchać jego rad. Jeśli nie zgadzasz się z nim w jakiejś sprawie, nie należy sprzeciwiać się stanowczo i kategorycznie. Tym można upokorzyć swojego przyjaciela. Sprzeciw lepiej wyrażać w miękkiej miła tym kształcie.
8
Nie zapomnij o edukacji i pracy. U ciebie powinna mieć własne ciekawe życie, kariera. Zastanów się, czy zasługuje twój przyjaciel taka idealną dziewczynę jak ty.
logo
Kategoria:
Praca nad sobą

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.