Jak sprzedawać węgiel

Węgiel to odmiana najbardziej poszukiwanych rodzaju paliwa w regionach, gdzie nie ma autostrad z gazem ziemnym. Sprzedażą węgla można uprawiać, składając dokumenty NIESPRAWNY lub zarejestrować YUL, jeśli będzie przyciągać dużą liczbę pracowników.

Jak sprzedawać węgiel

Trzeba

  • – rejestracja IP lub YUL;
  • – statut;
  • – pracowników;
  • – magazyn do przechowywania;
  • – sprzęt.

Instrukcja

1
Aby zarejestrować się w charakterze indywidualnego przedsiębiorcy lub osoby prawnej, skontaktuj się z wnioskiem do urzędu skarbowego. Poproszę paszport, NIP, zapłacisz państwową opłatę za rejestrację.
2
Dla organizacji firmy sprzedaż węgla trzeba mieć statut. Do jego konstrukcji zwrócić się do kancelarii, które mają tego rodzaju usługi.
3
Konieczna pracowników, składający się z menedżera do przyjmowania zamówień, odbiorcy węgla od dostawców hurtowych, szofera, spedytora. Można przyjąć szofera, który będzie pełnić obie funkcje. W obecności personelu konieczna księgowy. Będzie produkować naliczanie wynagrodzenia, potrącenia podatku. W małych organizacjach, w których pracownicy nie przekracza 50 osób, księgowy spełnia rolę kasjera, akceptuje dochody wprowadzanych do kasy ze sprzedaży towarów i przekazuje je инкассатору w obsługujący bank.
4
Do przechowywania hurtowych partii węgla konieczna duży magazyn, ładowarka, waga-plac zabaw dla maszyn. Magazyn można wynająć u osób prywatnych lub zwrócić się do administracji z wnioskiem, dokumentami IP lub YUL, statut organizacji i uzyskać miejskie miejsce na magazyn.
5
Jeśli twój biznes jest dość szeroki, utwórz dział marketingu, który eksperci będą zajmować się promocją swojego produktu, uczyć się popyt, do zawarcia umowy z dużymi przedsiębiorstwami na całoroczną dostawę węgla na kotłownie.
6
Przy małym biznesie wystarczy przeprowadzić kampanię reklamową w mediach ludności, dać ogłoszenia na tv i radiowe, umieścić w gazetach, umieszczać na billboardach i tablicach w całym regionie.
7
Najwyższa cena i ogromny popyt na węgiel w sezonie grzewczym, ale dla sukcesu firmy sezonowej sprzedaży całkowicie niewystarczające. W sezonie letnim można dostarczać mieszkańcom nie tylko węgiel, ale i piasek, tłuczeń, żwir, cement. W tym przypadku pracownicy są zajęci przez cały rok.
logo
Article Categories:
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *