Jak spowolnić flash gry

Spowolnienie gier flash w zasadzie potrzebny do uproszczenia procesu ich przekazywania. Także jest to dość ważne dla użytkowników nowoczesnych komputerów, kosztem wydajności których działania na ekranie dzieją się w niezwykłym tempie.

Jak spowolnić flash gry

Trzeba

  • Program Cheat Engine.

Instrukcja

1
Pobierz i zainstaluj na komputerze specjalne oprogramowanie, które zmienia tempo gry, na przykład, Cheat Engine. Można pobrać ją z internetu, po czym obowiązkowo sprawdzić dane na obecność wirusa odpowiednim programem. Instalacja jest uruchamiany z katalogu gry po dwukrotnym kliknięciu lewym przyciskiem myszy na pliku z rozszerzeniem .exe.
2
Uruchom flash grę na komputerze. Jeśli gra działa w przeglądarce, pobierz i uruchom ją niedawno wpis narzędzie Cheat Engine. Pojawi się małe okno, w którym należy wybrać proces z grą; jeśli ona uruchomiona z poziomu przeglądarki, musi być otwarta odpowiednia karta i gra powinna być w pełni załadowany. Ustaw kursor na procesie.
3
Po wybraniu proces z grą, którą chcesz spowolnić, zaznacz opcję Enable Speedhack, funkcja ta aktywuje tryb kontroli nad wydajnością wydarzeń w grze. W polu Speed przesuń wskaźnik w taki sposób, aby grę podjęła żądany tryb.
4
Należy pamiętać, że można również przyspieszyć proces. Zazwyczaj przy tym obserwuje się spadek wydajności komputera, dlatego zadbaj o to, aby na nim nie były równolegle uruchomione inne gry lub programy, które wymagają dużych nakładów zasobów systemowych. Gdy ustawić odpowiednią wartość dla prędkości, obowiązkowo kliknij na przycisk Enable.
5
Po wprowadzeniu zmian w trakcie gry flash, który jest uruchamiany z internetu, należy pamiętać, że często przez producentów jest przewidziany taki moment, więc taka metoda nie nadaje się do wszystkich gier, dotyczy to w szczególności danych elementów z sieci społecznościowych.
logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *