Jak spowodować DPS w razie WYPADKU

W wypadku drogowym może dostać się każdy uczestnik ruchu. Często ludzie gubią się w podobnej sytuacji i nie wiedzą, co mają robić dalej. Istnieją pewne zasady postępowania w razie WYPADKU, z których jeden jest wyzwanie pracowników DPS (drogowo-zwrotniczy usługi).

Jak spowodować DPS w razie WYPADKU

Trzeba

  • – polisa OC;
  • – telefon komórkowy;
  • – książka telefoniczna;
  • – dostęp do internetu

Instrukcja

1
Zgodnie z prawem federacji ROSYJSKIEJ, każdy kierowca zobowiązany jest posiadać przy sobie polisę ubezpieczeniową OC. Jeśli nie jesteś wyjątkiem od reguły, taki dokument istnieje. Znajdź w nim numer telefonu firmy ubezpieczeniowej.
2
Jeśli ci odpowiada automatyczna sekretarka, wybierz w menu punkt odpowiadający wezwanie awaryjne dyżurnego. Następnie poinformowanie o stopniu trudności zdarzenia, nie zapomnij podać adres. Dyżurny sprawi, że wszystkie niezbędne czynności za ciebie sam, tak jak wyzwanie DPS włączony do obowiązków każdego operatora firmy ubezpieczeniowej. Spróbuj się uspokoić i czekać. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, pracownik firmy ubezpieczeniowej, zobowiązany reprezentować twoje interesy.
3
Jeśli z jakichś powodów nie możesz skorzystać z powyższej rady, wpisz ze swojego telefonu komórkowego numer alarmowy 112 lub policji 020. Poproś dyżurnego łączyć się z usługą DPS i podaj współrzędne tragedii, wypadku. Maksymalny czas, który przeznacza się na oczekiwanie inspektora, nie powinien przekraczać dwóch godzin, jeśli nie ma dużych korków, a także dużych wypadków.
4
Zadzwoń do lokalnego biura DPS, jeśli masz odpowiedni numer telefonu. Spróbuj znaleźć numer telefonu półka DPS, odpowiedzialnego za dany odcinek drogi lub obsługujący określony obszar. Można skontaktować się z lokalnym działem pomocy. Jeśli nie jest znany numer help desk, spróbuj dowiedzieć się, jego przyjaciół lub krewnych, nazywając je.
5
Jeśli w telefonie znajduje się wyjście do internetu, możesz znaleźć interesujący cię numer telefonu samodzielnie. Wielu kierowców w samochodach są telefoniczne z informacjami kontaktowymi DPS. Poproś go przejeżdżających ludzi, jeśli masz najbardziej brakuje.
Porada
Nie róbcie sprzeczki i skandali przed przyjazdem pracowników DPS. Lepiej zrób zdjęcia miejsca zdarzenia, jeśli masz taką możliwość. Zapisz materiały rejestratora, jeśli taki sprzęt znajduje się w twoim samochodzie. Ustawić alarm znak w odległości około 15 metrów od samochodu.

logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *