Jak skrócić skórzaną kurtkę

Która wyszła z mody skórzaną rzecz można zamienić w elegancki produkt. Praca ze skórą wymaga pewnych umiejętności i wiedzy, ale сверхсложного w pracy nic nie ma. Początkujący портнихам dość siły, by zmienić swe skórzaną kurtkę lub płaszcz dużej wielkości w dopasowany żakiet lub spódnicę.

Jak skrócić skórzaną kurtkę

Trzeba

  • – skórzana kurtka;
  • – włókniny do skóry;
  • – gumowy klej;
  • – drewniany młotek;
  • – łapka i igła do skóry;
  • – rolkowy nóż, nożyczki.

Instrukcja

1
Zrób porządny wzór produktu, który chcesz uszyć ze skórzanej kurtki. Do tego skorzystaj z gotowego выкройкой z dziennika do szycia lub zakreśl wszystkie szczegóły gotowego produktu, który posiadasz. Bardziej dokładny wzór zbuduj, opierając się na wymiary twojej figury.
2
Распорите skórzaną kurtkę, w tym udział szwy skalpelem lub brzytwą. Rozłóż wszystkie szwy, jeśli są one klejone, to прогладьте skórę od wewnątrz przez gazę suche żelazkiem, a następnie odchyl krawędzi. Lub, jeśli pozwala na to rozmiar produktu i szczegóły wzory umieszczone na krawędzi nie затрагивайте wcale.
3
Przed ujawniać szczegółów przygotuj skórę. Zwilż szczegóły na odwrocie ciepłym roztworem gliceryny i soli (proporcja 1:1, rozwódka w litrze wody). Rozciągnij skórę i umieść na płaskiej powierzchni kołki na krawędzi. Po części wyschły, прогладьте ich ciepłym żelazkiem z ws.
4
Przystąpić do ujawnienia szczegółów przyszłego produktu. Rozłożyć części wykroju, rysować każdą długopisem, aby uniknąć błędów podczas szycia. Wykonaj spoiny: 1-1,5 cm na krawędziach części, 2,5-3 cm na подгибку dołu, dodatki wlewu i окатов 0,5 cm Tak samo zrób wzory wyroby z wykończeniem tkaniny i włókniny dla skóry.
5
Hamulce tarczowe, nożem lub ostrymi nożyczkami wytnij wszystkie części wyrobu skórzanego. Przy użyciu specjalnego noża, podkładając pod skórę, karton. Wzmocnić выкроенные części flizeliną dla skóry.
6
Aby skrócić skórzaną kurtkę, przygotowane części nie сметывайте, a jak ich papiernicze zszywkami. Lub połącz części klejącym ołówkiem dla skóry lub specjalną taśmą dwustronna.
7
Przed szyciem wyrobu skórzanego przygotować maszynę do szycia. Umieść rolkową lub teflon płytkę i zainstalować grubą трехгранную igły do skóry odpowiedniej wielkości. Zaznacz pozycję 3 mm, aby niepotrzebnie nie perforowanie skóry po zeszlifowaniu części.
8
Delikatne szwy skórzanych elementów. Do tego drewnianym młotkiem простучите na linii spoiny, aby zmniejszyć grubość skóry. Przeprowadź maszynowe szwy. Należy zachować kolejność przyszywania rękawów części jak szycie wyrobów z tkanin.
9
Rozłóż szwy z odwrotnej strony, прогладьте ich suche żelazkiem. Nałóż na zasiłki gumowy klej i przyklej brzegi. Do połączenia pozostałych części poczekaj do całkowitego wyschnięcia kleju.
10
Втачайте rękawy, szyć kołnierz. Вшейте pioruna lub wykonaj zawiasy do guzików. Spód produktu fold i проклейте, pozostawiając wolne góra na zginanie. Po tym, jak przerobić skórzaną kurtkę w inny produkt, sew części z wykończeniem materiału. Połącz podszewka z podstawą, na dole dół i rękawy.
logo
Kategoria:
Odzież

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.