Jak dobrać kurtkę skórzaną

Skórzane kurtki od dawna mocno zakorzeniona w modny garderoba. Są piękne, wygodne w noszeniu i dobrze utrzymują ciepło. Jednak, aby zakup nie okazała się rozczarowaniem, ważne jest, aby wybrać odpowiedni produkt

Jak dobrać kurtkę skórzaną

Instrukcja

1
Rozważ kurtkę uważnie. Skóra powinna być miękkiej, ciepłej, przyjemnej w dotyku. Przyłóż dłoń do powierzchni wybranego modelu. Naturalna skóra szybko się nagrzeje, wtedy jak sztuczna pozostanie zimna. Pierwszeństwo produktom z cielęcej lub owczej skóry, są one bardziej trwałe i będą noszone nie jeden sezon w przeciwieństwie, na przykład, od świńskiej.
2
Przesuń nawilżoną chusteczką w kurtce. Jeśli na nim pozostały plamy farby, to oferują źle pomalowany egzemplarz. Grubości skóra powinna być jednakowa na całej powierzchni, w tym obszar pach i kołnierza. Również na wysokiej jakości kurtka z prawdziwej skóry nie może być żadnych pęknięć, zagnieceń i przetarć. Należy dokładnie przeczytać etykietę na dostępność informacji na temat producenta i zasady opieki.
3
Померяйте kurtkę. Spróbuj poruszać się w niej, podnieś ręce, pochyl się, usiądź. Jeśli twoje ruchy są trudne, kurtka wisi workiem lub przesuwa się na plecach, śmiało pytaj inny rozmiar. Na pełnej klatce piersiowej zamek powinien łatwo застегиваться, a figurę przy tym nie krępować. Proszę zwrócić uwagę na rękawy. Jeśli są one bardzo ciasne rękę, to zrezygnuj z zakupu tego modelu. Sprawdź, czy dobrze расстегиваются wszystkie nitowania, przyciski, suwak i guziki.
4
Dobieramy skórzaną kurtkę zgodnie z twoją postacią. Oczywiście, smukłą dziewczynom pasują praktycznie wszystkie fasony, od „lotnik” do stylowego жакета. Paniom o pełnych kształtach powinny wybierać klasyczne modele w kolorze czarnym lub brązowym. Jeśli masz szerokie biodra, to zrównoważyć sylwetkę pomoże kurtka z futrzanym kołnierzem.
5
Kolorystyka również jest ważna przy wyborze modelu. Czarna kurtka jest uniwersalna, co pozwoli połączyć go z dowolnym stroju. Ciepłe brązowe, musztarda i miodowe odcienie są dobre na jesienne spacery w parku lub w podróży, a żywe kolory кожанки poprawią nastrój i przyciągają uwagę do twojej osoby.
Porada
Kup kurtkę skórzaną w specjalistycznym sklepie, gdzie nie tylko pomogą dobrać idealnie siedzący na ciebie fason, ale i dadzą gwarancję na wypadek wykrycia wad.

logo
Kategoria:
Odzież

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.