Jak ушить płaszcz

Czasami w sklepie odzieży czasami trudno jest znaleźć swój ulubiony model płaszcz odpowiedniej wielkości. Drobnej dziewczyny znaleźć wyjście w tej sytuacji łatwiej, wystarczy dopasować ubrania do sylwetki, zmniejszenie rozmiaru produktu. Można to zrobić w atelier, płacąc pracę profesjonalistów, lub ушить płaszcz samodzielnie, jeśli masz umiejętności szycia.

Jak ушить płaszcz

Trzeba

  • – płaszcz;
  • – nożyczki;
  • – maszyna do szycia;
  • – centymetr;
  • – włókniny.

Instrukcja

1
Przyszedłszy do domu, załóż płaszcz, a następnie określ, jak chcesz zmniejszyć produkt w całości. Jeśli jest ono większe o jeden rozmiar, to trzeba usunąć 4 cm, jeśli dwa, to, odpowiednio, 8 cm, Tak samo sprawdź długość produktu, być może trzeba będzie skrócić płaszcz.
2
Отпорите podszewka na dole produkty i wykręć płaszcz na lewą stronę. Распорите średnie szwy półek i oparcia, nie dochodząc do kilku centymetrów do rękawów. Jeśli chcesz ушить płaszcz bardziej niż na rozmiar, to распорите i boczne szwy produktu, pozostawiając nietknięte niewielki fragment spoiny pod rękawami.
3
Od każdego starego szwu ćwiartki półki i oparcia odwrót w полсантиметра. Kreda podajcie miejsca nowych linii łączących. Śmietana części płaszcz lub jak kołki.
4
W tym przypadku, jeśli ушить płaszcz trzeba na bocznych szwach, zmierz tak samo odległość w полсантиметра od każdego poprzedniego szwu w dół. Przygotowanie części do стачиванию.
5
Jeśli chcesz ушить płaszcz o jeden rozmiar, a na półkach i oparcia nie posiada szwów, to zmniejszenie wyroby produkuje w bocznych szwach. Przy zmniejszaniu takiego modelu płaszcz na dwa rozmiary, włożyć tuck na odpowiednią głębokość.
6
Przygotuj się do pracy maszynę do szycia. Do tego załóż stopkę z rolki dla пальтовой tkaniny. Zmień igłę na bardziej solidne, zwłaszcza jeśli tkanina jest gruba i gruba. Uzupełnianie капроновую wątku.
7
Delikatnie poprowadzić linie w wyznaczonych miejscach. Odetnij nadmiar materiału. Praca krawędzi części zygzak szwem lub na оверлоке.
8
Żelazkiem przez wilgotną gazę zautyuzhte średnie szwy na środku półek i oparcia. Boczne szwy wyprostuj i proutyuzhte. Tuck zautyuzhte w kierunku bocznych szwach.
9
Jeśli to konieczne, skróć dół płaszcz. Do tego отпорите dolną część подборта, odciąć od rąbek nadmiar tkaniny. Zautyuzhte krawędź płaszcza, wzmacniając jego flizeliną. Dół подборта szyć od nowa, skrócić go na odpowiednią odległość.
10
Powtórz wszystkie czynności ушиванию płaszcz wykończeniem materiału. Zmniejszenie długości płaszcz z lamówką podszewka odetnij nadmiar materiału. Na dole urządzenia połączyć podszewki i tkaniny głównych ukryte szwu.
logo
Kategoria:
Odzież

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.