Jak rozpoznać stealth

Jeśli jesteś zarejestrowany w co najmniej jednym z popularnych portali społecznościowych, takich jak „Koledzy”, „Mój świat”, „Twitter” i innych, to na pewno zna z proponowanej opcji „być niewidzialna”. Za dodatkową opłatą możesz ją podłączyć i w wyznaczonym czasie anonim wchodzić na strony innych użytkowników.

Jak rozpoznać stealth

Trzeba

  • – komputer;
  • – dostęp do internetu.

Instrukcja

1
Jeśli znudzi ci się ktoś z tych „niewidzialnych”, regularnie odwiedza twoją stronę, i masz kreowało rozwiązanie obliczyć tego incognito, należy przejść do zdecydowanych działań.
2
Wcześniej można było dowiedzieć się „niewidzialny”, patrząc na kod HTML strony, ponieważ była taka możliwość w „Moim świecie”, „Koledzy z klasy”, „Vkontakte”. Ale teraz ta możliwość, niestety, stała się niedostępna. Pozostaje zastosować raczej psychologiczne sposoby.
3
Jeśli masz dobrą pamięć i pamiętam wszystkich swoich gości w ciągu ostatnich kilku dni, należy przejść do następnej metody. Przejrzyj dokładnie listę gości. Rzecz w tym, że jeśli wczoraj do ciebie „wchodził” kolega Piotr Kowalski z konta, a dziś jest pod widokiem „tkacze” napisał ci barb lub wyznanie miłości, to jego dawny portret zniknie z listy gości.
4
Sytuacja okazuje się bardziej skomplikowana, jeśli „niewidzialny” nie logował się do ciebie wcześniej. Jeśli bardzo was nie irytuje, a odwiedza tylko od czasu do czasu, to można nie zwracać na niego uwagi. Jeśli sam zaczął z tobą korespondencję i nie zamierza pozostawać w tyle, spróbuj odgadnąć, kto z prawdziwych przyjaciół może to zrobić.
5
Pomyśl, może być, ostatnio był z kimś w konflikt, czy powiedział coś złego o kimś „osobie trzeciej”. Być może przyniosła kogoś do czarnej listy, czy sam jesteś w nim u żadnego człowieka.
6
W przypadku, jeżeli osoba – „niewidzialny” to naprawdę przeszkadza żyć, skontaktuj się z moderatorem, wypełniając odpowiedni formularz. Jasno i zwięźle wyjaśnić swoje roszczenia, na pewno pomoże. Nie, nazwy tkacze można, niestety, się nie dowiesz, ale na swoją stronę to już nie trafi. Na przykład, w „Koledzy z klasy”, jest usługa pomocy technicznej, która z pewnością rozważy wszystkie swoje roszczenia i całkowicie zamknie dostęp osobie na swojej stronie internetowej.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.