Jak rozpoznać czarownicę

Cała historia ludzkości jest podziurawiony, próbując znaleźć prostej odpowiedzi na pytanie – „Jak rozpoznać czarownicę?”.Jak łatwo byłoby, gdyby nosili ze sobą miotłę i nie zdejmowali колдовского pokrywy. Ale to tylko wspaniałe atrybuty. A tymczasem pytanie jest dość istotne i teraz. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu spotkałem się z taką kobietą. Na szczęście, nie żyjemy w średniowieczu, i określić wiedźmę można, nie przestrzegając przykazań „Młota na czarownice” od świętej inkwizycji, w której więcej strachu i pragnienia zabić, niż rzeczywistych przepisów.

Jak rozpoznać czarownicę

Trzeba

  • – opiekę
  • – informacje

Instrukcja

1
Nie szukaj oznak zewnętrznych. Ani wiek, ani kolor włosów lub oczu, ani jasny makijaż, ani czarny kolor w ubraniach, wbrew pozorom, nie pomoże ci rozpoznać czarownicę wśród zwykłych ludzi. Ślady na ciele też raczej nie będzie w stanie zobaczyć. Czarownicy wydają tylko oczy – są niezwykłe, wygląd bardzo głęboki, ciężki. Nawet jeśli spotkali się wzrokiem na ułamek sekundy, nie będzie w stanie szybko pozbyć się nieprzyjemnego uczucia ciężkości, niepokoju. I jeszcze, z wiekiem coraz wyraźniej pojawiają się ostre, złe cechy, znika wszelka миловидность.
2
Zbierz informacje na temat jej życia. Zazwyczaj są nieszczęśliwi w życiu osobistym, ich dzieci mogą być chore, mężowie (jeśli istnieje) cierpieć uzależnieniem, wadami. Zauważ odróżniające wiedźmę skrajny egoizm, fascynacja mistyką, корыстность, malignancy w wyrokach.
3
Jeśli masz wątpliwości co do danej twojej znajomej, zwróć się do Boga. Pomódl się, poproś, aby pomóc chronić. Po twojej sprawy czarownicą natychmiast uaktywnia się, zacznie atakować z nową siłą.
Należy zwrócić uwagę
Pamiętaj: jeśli żyjecie zgodnie z prawami dobra i sprawiedliwości, to żadna czarownica nie jest w stanie ci zaszkodzić..

Porada
Nie staraj się samodzielnie rozpoznać czarownicę w swoim otoczeniu, jak to się mówi, „nie budź znakomicie, gdy jest cicho”. Przedstawionym zainteresowanie nim może przyciągnąć jej uwagę, przy tym, że, być może, do tej pory nie trafiały w zakres jej uwagi, a może i dalej żyć.

logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.