Jak rozkręcić Acer Revo

Komputery stacjonarne, lub неттопы, mnożyły się dzięki swej taniości i zwartości. Urządzenia te doskonale nadają się do wykorzystania jako KOMPUTERA biurowego lub domowego multimedialnej stacji.

Jak rozkręcić Acer Revo

Trzeba

  • – śrubokręt krzyżakowy;
  • – płaski śrubokręt.

Instrukcja

1
Główną wadą неттопов jest stosunkowo słabej mocy ich komponentów. Na szczęście, większość komputerów stacjonarnych dość łatwo poddaje się modernizacji. Jest to spowodowane obecnością wolnego miejsca wewnątrz obudowy i łatwość demontażu komputera. Odłącz неттоп Acer Revo od sieci prądu przemiennego.
2
Znajdź na jednym z boków obudowy komputera małą śrubę i wykręcić się go za pomocą wkrętaka z końcówką. Pamiętaj o tym, że samodzielne mechaniczna ingerencja w strukturę nettop konta może spowodować utratę gwarancji.
3
Teraz weź płaskiego śrubokręta. Za pomocą narzędzia ostrożnie odłączyć od obudowy przedniej ściany nettop konta. Tę procedurę należy wykonywać z tą powierzchnią, na której znajduje się logo producenta komputera.
4
Staraj się nie uszkodzić zapadki przy zdejmowaniu pokrywy. Do tego elementu obudowy nie są podłączone taśmy i przewody, więc można bezpiecznie odłączyć od ściany urządzenia. Wewnątrz obudowy można znaleźć następujące złącza:
– dwa gniazda do podłączenia modułów pamięci ram;
– port do podłączenia dysku 2,5-calowego formatu;
– slot mini-PCI Express.
Jak rozkręcić Acer Revo
5
Jeśli chcesz zwiększyć ilość pamięci ram to wyjmij moduły standardowe, ilość każdego z nich wynosi 1 Gb. Zaznacz na ich miejsce nowe listwy. Ten неттоп obsługuje dwóch modułów o pojemności 2 Gb każdy.
6
W celu zwiększenia pamięci stałej komputera odłącz dysk twardy i zainstalować w jego miejsce podobny dysk o większej pojemności. Ponadto, można zastąpić standardowy moduł Wi-Fi na podobne urządzenie, które obsługuje kanału 802.11 n.
7
Załóż pokrywę obudowy po wymianie odpowiednich urządzeń i wkręcić wkręt mocujący.
logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.