Jak rozjaśnić żółte włosy

Piękne blond loki – do takiego wyniku starają się posiadaczka jasnej i nawet ciemnych włosów. Niestety, aby uzyskać pożądany odcień, nie zawsze jest. Zazwyczaj nieudane eksperymenty z włosami присходят w przypadku samodzielnego ich malowania. Z tej sytuacji jest wyjście.

Jak rozjaśnić żółte włosy

Trzeba

  • – окрашивающее krem (krem-farba lub оттеночный balsam);
  • – korzeń rabarbaru;
  • – rumianek;
  • – białe wino;
  • – woda.

Instrukcja

1
Jeśli zdecydujesz się naprawić żółty odcień twoich loków, zwróć się o pomoc do specjalisty. Doświadczony fryzjer, uważnie badając strukturę włosów, dobierze niezbędne profesjonalne narzędzia do malowania. W rezultacie można osiągnąć pożądany rezultat.
2
Rozjaśnić żółte włosy można również w warunkach domowych, stosując krem-farbę lub оттеночный balsam (szampon). Do tego kup окрашивающее narzędzie z żądanym kolorem w specjalistycznym sklepie lub aptece. Uwaga: za pomocą zimne ash odcienie, dostaniesz zielone loki. Wolą naturalne światło русым brzmienia. Po zakupie środek stosować według załączonej instrukcji.
3
Maseczka rozjaśniająca. Do jej przygotowania wymieszać suche zbieranie korzeni rabarbaru (1 szklanka), białego wina lub czystej wody (2 szklanki). Tę mieszankę doprowadzić do wrzenia na małym ogniu. Następnie przykryć pojemnik szczelną pokrywę i pozostawić na 30-40 minut. Wywar przecedzić. Nakładać na umyte włosy, równomiernie rozprowadzając na całej długości. Z góry укутайте ich целлофановым service i ręcznik. Po upływie 30-40 minut pozostałości środków spłukać ciepłą, bieżącą wodą. Ta procedura przy regularnym stosowaniu rozjaśnia żółte włosy, nadając im naturalny odcień blond.
4
Odżywka do włosów na bazie rumianku. To narzędzie również skutecznie rozjaśnia żółte włosy. Do jego przygotowania zbieranie farmacji rumianku (2 łyżki) zalać wrzącą wodą (1 szklanka). Przykryć pojemnik gęstą pokrywą. Po upływie 30-40 minut, odcedzić wywar. Środek stosować jako ополаскивателя za każdym razem po umyciu głowy. Z czasem można zauważyć widoczny rezultat. Włosy nie tylko będą jaśniejsze, ale i nasyceni naturalne piękno i zdrowie.
logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *