Jak przywrócić tkanki kolor

Stopniowo rzeczy bledną i stają się nieświeże widok. Jest to związane z praniem odzieży i oddziaływanie na tkankę słońca. Przywrócić pierwotny wygląd można w domowych warunkach, oczywiście, jeśli masz produkt nie jest z delikatnej tkaniny. W przeciwnym razie można tylko zaszkodzić. Ale przecież chodzić w wyblakłym ubrania tak nie można, więc śmiało przystąpić do eksperymentów.

Jak przywrócić tkanki kolor

Instrukcja

1
Kup proszek, który posiada właściwości przywracania koloru. On nie plami materiał, a działa nieco inaczej. Jego formuła opracowana tak, aby rozwikłać скатавшийся stos na ubrania, który nadaje szaro i nieświeże odcień. Efekt pojawia się już po 3-5 prań. Szczególnie dobrze w proszku wpływa na wełnę i jedwab. Oczywiście, to zależy od procentu zużycia, ale w każdym razie spróbować go w akcji warto.
2
Wypierz выцветшее produkt z nowym tego samego koloru. Podczas linienia zaktualizowany kolor tkaniny. Ale aby to się stało równomiernie, w połowie cyklu zatrzymaj maszynę i pozostawić rzeczy замоченными na 30-60 minut. Po upływie tego czasu włącz ten sam program. W ten sposób nie można używać do odświeżania koloru tkanin delikatnych.
3
Poszukaj w sklepach z twojego miasta specjalną farbę do tkanin. Wybierz odpowiedni kolor lub kilka tonów ciemniejszy (jaśniej). Sposób użycia sprawdź w instrukcji, bo może się różnić u różnych producentów. Dokładnie rozpuścić farbę w odpowiedniej ilości wody, a następnie zanurzać rzecz. Efekt zamocować za pomocą zakwaszonej octem wody.
4
Jeśli masz посерели jasne rzeczy, to прибегните do pomocy wybielacza tlenowego. On usunie cienie odcień i lekko осветлит materiał. Uważaj, ten rodzaj wybielacza, choć delikatny, ale lepiej nie używać go do rozjaśniania jedwabiu i podobnych materiałów.
5
Skontaktuj się z pralni, jeśli wszystkie działania okazały się bezowocne. Ci przywrócą kolor ubrania dopasowane do twoich potrzeb. Warto zauważyć, że w rękach profesjonalistów ubrania są w pełni bezpieczne, ponieważ w domowych warunkach nie można samodzielnie ocenić ten lub inny sposób, zwraca kolor.
Porada
Usuwaj kolorowe rzeczy w proszku z dopiskiem Color – w ten sposób można uniknąć utraty koloru.

logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *