Jak przepisać skrypty

Skrypty są różne, można je napisać samemu, a można znaleźć gotowe w internecie. Podczas tworzenia strony internetowej skrypt jest przewidziana w źródło strony w postaci kodu. Najlepiej do edycji stron internetowych użyć specjalne programy.

Jak przepisać skrypty

Trzeba

  • – program do edycji stron.

Instrukcja

1
Pobierz i zainstaluj na komputerze program do tworzenia i edycji stron internetowych, to znacznie skróci czas na wykonanie pracy i sprawi, że proces o wiele bardziej wygodne, niż przy użyciu zwykłego edytora tekstu. Jeśli często wykonujesz pracę edycji stron internetowych, skorzystaj z programem The Notepad, który jest wystarczająco wygodne do wykonywania czynności z kodem.
2
Otwórz edytowalny przez ciebie stronę. Wklej skrypt w jej nagłówek, w tag . W niektórych przypadkach miejsce dodaniu skryptu może się różnić, wszystko zależy od konkretnego przypadku. Należy również pamiętać, że trzeba jeszcze przepisać adresy do funkcji, do których zwraca się wklejony przez ciebie skrypt. W tym przypadku u ciebie powinny być linki na wszystkie elementy, które on wykorzystuje, w przeciwnym razie po prostu nie będzie działać. Dotyczy to Java Script.
3
W przypadku edycji stron, z dodaniem skryptu działającego na serwerze, wpisz go w nagłówku strony. Należy pamiętać, że przed nim nie powinno być absolutnie żadnych znaczników. On musi mieć mniej więcej taki widok:Zamiast //-//-// podaj kod używanego skryptu.
4
Po dodaniu skryptów należy zwrócić szczególną uwagę na brak niepotrzebnych spacji lub znaków interpunkcyjnych. Podczas edycji najlepiej uruchomić tryb odtwarzania białe znaki, aby w przyszłości nie musiał długo myśleć nad błędami w pracy skryptu. Wklejony przez ciebie skrypt obowiązkowo musi mieć rozszerzenie .php w przeciwnym razie pracować nie będzie. Pliki skryptów przed wstawieniem są zawsze dodawane na serwer. Po wklejeniu skryptu prześlij swoją stronę z powrotem na serwer.
Porada
Zawsze bierz najbardziej pełną informację o miejscu.

logo
Kategoria:
Oprogramowanie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.