Jak odzyskać historię

Magazyn domyślny jest u każdej przeglądarki internetowej. Przechowuje w sobie historię odwiedzin witryn internetowych w normalnym trybie użytkowania programu. Można go usunąć, aby ukryć swój pobyt na określonych zasobach.

Jak odzyskać historię

Trzeba

  • Konto administratora komputera.

Instrukcja

1
Przywróć rekordy odwiedzin stron internetowych za pomocą narzędzia odzyskiwania systemu operacyjnego Windows. Jest to istotne w przypadkach, gdy punkt zwrotu powstała w stosunkowo niedawny czas.
2
Nawet jeśli nie dodano punkt przywracania ręcznie, sprawdź systemowy kalendarz, całkiem możliwe, że pojawiła się samodzielnie podczas konfiguracji, instalacji lub aktualizacji oprogramowania komputera osobistego, a także podczas wykonywania innych zadań, które mają określoną wartość w pracy systemu operacyjnego.
3
Znajdź narzędzie przywracania poprzedniego stanu komputera poprzez menu „Start”, wybierz w nim listę zainstalowanych programów i przejdź do standardowych. Uruchom Przywracanie systemu operacyjnego, wstępnie zapoznali się z warunkami wykonania tej operacji.
4
Zamknij programy, wcześniej zapisując wyniki na dysk twardy komputera. Poczekaj, aż przywracania systemu i ponownym uruchomieniu komputera, po czym dowiedz się, odzyskane czy w przeglądarce historię przeglądanych przez ciebie stron internetowych.
5
Odtwórz historię przeglądanych przez ciebie stron internetowych przy pomocy specjalnych programów jak Handy Recovery i jej analogów. Należy pamiętać, że historia przeglądania stron www również jest plikiem, a ponieważ, jak każdy inny podobny element systemu, można przywrócić.
6
Uruchom skanowanie pamięci dysku twardego, po czym wybierz wyszukiwanie usuniętych elementów. Filtruj wyniki, po czym w drzewie folderów znajdź swój magazyn, przy czym użyj funkcji podglądu. Ta opcja jest dość skomplikowany i może trwać przez bardzo długi czas, dlatego nadaje się tylko do skrajnych przypadków.
logo
Article Categories:
Oprogramowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *