Jak przemalować lodówka

Pomalować lub ozdobić można nie tylko проржавевший starą lodówkę, ale i nowy, nie odpowiadających swoim mętnym kolorze do twojego nastroju. Za kilka godzin pracy można przekształcić kuchnię, bo aparat ten mieści się w niej sporo miejsca. Logując się w smak, раскрасите artykuły gospodarstwa domowego, tylko by to nie doprowadziło w przerażenie swoją rodzinę.

Jak przemalować lodówka

Trzeba

  • – lakier samochodowy w баллончиках;
  • – клеящаяся folia;
  • – nożyczki;
  • – taśma maskująca;
  • – gazety.

Instrukcja

1
Zacznij od starego, pokrytego rdzą lodówki na działce lub w garażu. Przed przystąpieniem do malowania twój gospodarstwa domowego, urządzenie, stojący w kuchni, wyszło na to, utratę której przeżyjesz z łatwością. Znajdź obrazy, ozdoby i wzory, które pasują do stylu pokoju. Poćwiczyć na kawałku cienkiego plastiku w ich obrazie.
2
Do tego celu dobrze nadają się silikonowe i plastikowe obrusy-serwetki do stołu kuchennego. Rysować można markerem, on ściera wacikiem nasączonym w wodzie lub rozpuszczalniku.
3
Pomaluj lodówka na inny kolor, nałóż na niego wzór lub dopasuj te dwa działania. Jeśli wybrałeś wariant z zastosowaniem wzoru, zobacz, jaki ornament jest już obecny w projektowaniu kuchni, jakie kolory są w nim wykorzystane. Jeszcze jeden lub kilka rodzajów wzoru trudno wpisać harmonijnie.
4
Spróbuj powtórzyć istniejący rysunek na papierze. Jeśli nie działa to zrobić, wybierz kolory, które dominują w projektowaniu kuchni i zrób lodówka paski, na przemian kolorowe paski. Można wykorzystać proste geometryczne kształty zamiast pasków.
5
Weź zerwać folię i narysuj na niej wybrany wzór. Wyciąć te elementy, które będą kolorowe. Pracuj ostrożnie, aby nie uszkodzić konturu.
6
Lodówka wolne od produktów i dokładnie wodą z detergentem. Jeśli okaże się tłuste plamy, należy je usunąć rozpuszczalnikiem. Strip powierzchnię, jaką będziesz malować papierem ściernym, aby krem dobrze „зацепилось”. Wytrzeć wszystkie czystą, suchą szmatką.
7
Chroń meble i wszystko inne od farby, zamykając folią lub gazetami. Odkręć pokrętło od lodówki i залепите oklej taśmą gumę uszczelniającą. Wstrząsnąć pojemnik z samochodowej farbą i spryskać cienką warstwą na odległość nie bliżej 30 cm od obiektu. Pozostawić do wyschnięcia pierwszej warstwy farby, nałożyć dokładnie tak samo drugi.
8
Gdy warstwy farby całkowicie wyschnie, прилепите szablon z wzorem w odpowiednie miejsce i nałożyć inną farbą z puszki. Jeśli rysunek będzie wiele kolorów, za każdym razem, poczekaj do wyschnięcia poprzedniej części, zanim zrobisz następny.
logo
Article Categories:
Projekt mieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *