Jak przejść na taryfę „Gości” MTS

Telefony operatorzy, starając się przyciągnąć jak najwięcej klientów i nie stracić starych, stale opracowują nowe plany taryfowe. Jak zwykle, za każdym razem firmy dodają coś nowego lub istotnie zmniejsza dotychczasowe stawki taryfowe. OAO „MTS” jest najpopularniejszym operatorem wśród rosjan i mieszkańców sąsiednich. Abonenci tej sieci firmy mają możliwość podłączenia plan taryfowy „Obiekt”, który daje możliwość wykonywania połączeń w promocyjnych cenach.

Jak przejść na tempo

Instrukcja

1
Jeśli chcesz podłączyć tempo „Gości”, można zwrócić się do biura OAO „MTS” lub przyjść do biura sprzedawcy. Dowiedz się adres обсуживающих punktów w dowolnym oddziale sieci komórkowej, na przykład, w „Связном”, Euroset, itp.
2
Przy sobie należy mieć dokument potwierdzający twoją tożsamość. Tylko w jego obecności operator może zmienić plan taryfowy. Zostaniesz poproszony, aby napisać oświadczenie, którego formularz można uzyskać u operatora. Po tym, taryfa zostanie zmieniona.
3
Podłącz tempo „Pensjonat” przy pomocy systemu „dostęp do Internetu-asystent”, który znajduje się na oficjalnej stronie operatora komórkowego OAO „MTS”. Ale przed tym należy zarejestrować hasło w systemie, wysyłając cyfrowe znaki „25” na numer 111. Po tekście wprowadź sześciocyfrowy hasło, czyli wiadomość będzie wyglądać następująco: „25 123456” (wprowadź pozostałe cyfry).
4
Wpisz swój numer telefonu i zarejestrowany hasło w odpowiednie pola, następnie zaloguj się na stronę swojego konta osobistego. Znajdź zakładkę „Opłaty i usługi”, kliknij na nią. Przed tobą pojawi się lista podłączonych i dostępnych planów taryfowych. Znajdź tempo „Gości”, a następnie zmień go, zaznaczając pole wyboru obok jego nazwy. Zapisz zmiany.
5
Sprawdzenie stanu konta osobistego. Zazwyczaj zmiana taryfy – usługa nie jest bezpłatna. Szczegółowe informacje dowiedz się w telecentrum OAO „MTS”, dzwoniąc pod numer telefonu 0890. Możesz również skontaktować się z operatorem za pośrednictwem miejskiego pokoje, w tym celu zadzwoń pod numer 8800250089.
logo
Kategoria:
Popularne

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.