Jak przebaczyć człowiekowi, który cię zdradził

Ukochany człowiek, drogi przyjacielu, bliski krewny – kto by cię zdradził – to bardzo boli. Aby zrozumieć i wybaczyć, trzeba czasu. Ale człowiek, столкнувшийся ze zdradą raz, staje się bardzo ostrożny w przyszłości.

Jak przebaczyć człowiekowi, który cię zdradził

Instrukcja

1
Nie ograniczaj zmysłów. Który wydał ciebie człowiek musi zrozumieć, ile bólu ci sprawił, i że czujesz dokładnie. Jeśli żałuje swojej winy, to będzie gotów słuchać tyle, ile trzeba. Pamiętaj, lepiej teraz wyrazić najgłębsze, niż potem wracać do tej trudnej temacie.
2
Postaraj się zrozumieć. Niektórzy wolą w ogóle nie omawiać to, co się wydarzyło i po prostu psychicznie wybaczają człowieka. Ale jeśli nie analizować sytuację raz, to potem nieświadomie będziesz wspominać ją i od czasu do czasu i wątpić. Dlatego zastanów się nad tym, dlaczego tak się stało, jakie były przyczyny i okoliczności. Bo jest zasadnicza różnica między rozważnym zdradą i nierozważnymi działaniami, które są spowodowane przez szereg spontanicznych okolicznościach. Uczciwa test może pokazać, że być może po części i na was spoczywa część winy za to, co się wydarzyło, mimo to w żaden sposób nie łagodzi akt wydał samego.
3
Zdecyduj z działaniami. Jeśli czujesz, że jesteś w stanie wybaczyć człowieka, ale do tego potrzebny jest czas, to wyraźnie zaznaczyć, jakie czynniki pomogę ci przetrwać to, co się wydarzyło, i powiedz mu to winna stronie – tak można wspólnie działać w jednym kierunku. A jeśli nie jesteś gotów wybaczyć, czy ból jest tak silny, że teraz nie jesteś w stanie podejmować takie decyzje, to nie ukrywaj swoich uczuć i opowiedz o nich.
4
Zrób sobie przerwę od sytuacji. Rozwiązanie tego trudnego problemu może tak gnębić i niszczyć wewnątrz, że można utracić sił witalnych. Nie pozwól, aby tak się stało – żyj dalej, nie skupiając się na tym, co się stało, i z czasem uczucia nieco ustępują.
5
Nie замыкайтесь. Choć zdrada jednego człowieka może automatycznie obniżyć poziom zaufania do innych, nie warto poddawać się tych uczuć. Pamiętaj o tym, że bez przyjacielskiej rady czasami się nie obejdzie, a to znaczy, że ci teraz potrzebna jest pomoc i wsparcie, jak nigdy wcześniej. Nie отталкивайте tych, którzy szczerze pragną pokazać zaangażowanie i troskę o was.
6
Nie oglądaj się do tyłu. Tuning na przywracanie i utrzymywanie relacji, nie pamiętaj przeszłości, a budować nową przyszłość, z uwzględnieniem okoliczności, które już nie naprawisz i nie oddasz – ich można tylko wybaczyć.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *