Jak zmusić go do powrotu

Ciebie rzucił mężczyzna? Cóż, to może się zdarzyć w każdej, nawet najpiękniejszej, nawet z najniższej mądra, miła, kochająca, ciekawą dziewczyną. Powody tego czynu mogą być bardzo zróżnicowane, i przeżywa zerwanie każdy na swój sposób. Ktoś, kto rozumie, że trzeba zwolnić człowieka, i porusza się dalej. Ale co zrobić, jeśli jesteś zbyt kochasz człowieka i nie są w stanie go puścić? Mówią, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, ale jeśli chcesz spróbować, ale przynajmniej przestrzegać kilku podstawowych rad.

Jak zmusić go do powrotu

Instrukcja

1
Przede wszystkim, proszę o cierpliwość. Pamiętaj, że powodem do rozstania może być bardzo wiele. Być może twój mężczyzna zachwycił jakaś inna kobieta, i bardzo często zdarza się, że to tylko na czas wybuch wojny pasja. On uspokoi, przejrzy na oczy i zrozumie, że popełnił błąd, a to znaczy, że wszystko się wyjaśni.
Oczywiście, dzieje się tak we wszystkich przypadkach. Ale w każdym razie, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zrelaksować się. Развейтесь, jedźcie gdzieś odpocząć, zmienić sytuację życiową, być może, nawiąż nowe relacje.
Jeśli jednak uczucia swoje bardzo silne, zrelaksować się na długo, oczywiście, nie uda się.
2
Bądź konsekwentny, uporczywie idź do swojego celu. Nie warto rzucać mężczyznę wiadomości, długo narzucać połączeń, w sumie być natrętny. Zostawił cię dlatego, że w życiu go nie odpowiadało. Całkiem możliwe, że go nie przystał na to, że coś w was, i jeśli teraz będziesz aktywnie długo narzucać, to możesz tylko pogorszyć jego sytuację sytuację. Zwolnij swojego mężczyznę, zrozumcie, że teraz (miejmy nadzieję, że chwilowo) nie jest wasz. On musi poczuć tę wolność i samodzielnie podjąć decyzję. Więc uwolnij swoje emocje.
3
Zostań ze swoim byłym przyjaciółmi. Jeśli rozstali się źle, to za jakiś czas spróbuj nawiązać z nim przyjacielski kontakt. Jeśli twoje uczucia były silne, to wymazać cię z pamięci i serca u niego i tak się nie uda, to kojarzą się zbyt mocno. Poproś go, aby stać się przyjaciółmi, niech on zacznie ufać ci dokładnie jak przyjaciela. Poszukaj jakieś wspólne tematy do rozmów, które nie będą dotyczyć relacji. I nie bądź dla niego otwartej księgi. Nie wysyłaj mu szczegółów z życia osobistego, niech w nim budzi zainteresowanie i ciekawość.
4
Zajmijcie się sobą. Nie warto z tego powodu, że cię rzucił chłopak, zarośnięty mnóstwem kompleksów i myśleć, że wszystko jest nie tak. Ale być może, jeśli można zapisać się na fitness, odśwież szafę i zrobić nową fryzurę, czy откроетесь dla byłego człowieka z zupełnie innej strony i zainteresowanie budzi się z nową siłą. A tak w ogóle, przemienienia zawsze idą na korzyść.
5
I pamiętaj: jeśli jesteście sobie przeznaczeni, to i tak będziecie razem. Jeśli czujesz, że to nie człowiek i że w przyszłości nie uda, to puść go i zapomnij. Nawet jeśli bardzo lubisz. Przecież on nie ostatni mężczyzna na ziemi.
Życzę szczęścia i powodzenia!
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *