Jak rozpocząć rozmowę z nieznaną dziewczyną

Czasami nieśmiałość i niezdecydowanie może zmienić życie człowieka, jeśli boli coś powiedzieć w odpowiednim momencie. Jest to szczególnie wiąże facetów w formie atrakcyjnej nieznajomej, która dotyka duszę, ale z której tak się boję odezwać.

Jak rozpocząć rozmowę z nieznaną dziewczyną

Instrukcja

1
Przeanalizuj sytuację. Trzeba to zrobić szybko, oceniając sytuację. Przecież nie zawsze chodzi o brak odwagi – może teraz nie czas i nie miejsce do zwiedzania. Ale można to zrozumieć, będąc bezpośrednio w takiej sytuacji.
2
Ocenić swój wygląd. Podczas spotkania wystarczy jeden rzut oka, aby zrozumieć, należy go kontynuować, czy lepiej już teraz zawrócić i iść w przeciwnym kierunku. Dlatego jeśli nie jesteś pewien, że wyglądasz fantastycznie, może warto odłożyć wprowadzenie na bardziej wygodny przypadek, bo drugiej szansy może nie być.
3
Zastanów się, co powiedzieć. Aby nie запнуться, nie wyglądać głupio i śmiesznie, postaraj się choć w przybliżeniu wyobrazić, że można powiedzieć, aby znajomość завязалось i była kontynuowana.
4
Nie zapomnij o humor. Wiele dziewcząt cenią w mężczyznach to właśnie to uczucie, a do tego to pomoże rozładować sytuację i przyczyni się do ciepłego cię poznać. Ale pamiętaj, że humor może być nadmierne, nie jest brudny i nie uciążliwe.
5
Zachowaj dystans. Pamiętaj o podstawowych zasadach netykiety: mów z szacunkiem, nie zbliżać się i nie siedzieć tak blisko, że dziewczyna смутится lub będzie zmuszony zrobić ci uwaga, nie ignoruj jej interesy (jeśli ona słucha muzyki, czyta książki lub rozmawia z kimś, to przeproście za to, że przeszkadzasz mi ją i dopiero wtedy mów o tym, co planuje), nie навязывайтесь, jeśli dziewczyna wyraźnie dała do zrozumienia, że nie chce tego.
6
Rób komplementy. Niech będą szczerzy i uczciwi. Być może, ona nie zareaguje na słowa o tym, że jej oczy błyszczą jak diamenty, a oceni to, że zaznaczysz ciepło jej uśmiech lub łagodny ton głosu.
7
Pomóż dziewczynie. Jeśli ona ponosi ciężką torbę lub jej niewygodne iść na śliskiej drodze, to skup się na tym, aby jej pomóc, a nie na tym, aby jak najszybciej poznać. Twoje czyny ona oceni więcej niż słowa i komplementy.
8
Działajcie odważnie. Nie pozwól nieśmiałości odebrać masz szansę spotkać się z dziewczyną, зацепившей twoje serce. Jeśli sytuacja i okoliczności dysponują do poznania, to nie trzeba czekać na bardziej szczęśliwego wydarzenia.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.