Jak zaproponować dziewczynie spotkanie

Już dawno się podoba jedna dziewczyna, czy dużo czasu spędzasz w jednej firmie. Ale nie wiesz, jak zaproponować jej spotykać się z tobą. Tu nie ma nic skomplikowanego. Wystarczy trzymać się pewnych ogólnie przyjętych zasad, a wszystko pójdzie jak trzeba.

Jak zaproponować dziewczynie spotkanie

Instrukcja

1
Z góry przygotować się do rozmowy. Wybierz słowa, które chciałby jej powiedzieć. Nie trzeba gotować długą mowę, bo w kluczowym momencie można стушеваться i masz wszystko wyleci z głowy. Po prostu powiedz, że ci się podoba, chcesz więcej zobaczyć i z nim porozmawiać. Poproś uprawnienia ją spędzić, a przy rozstaniu umów o następnym spotkaniu.
2
Aby zainteresować dziewczynę, która ci się podoba, dokładnie zwracać uwagę na swój wygląd i maniery. Bo mało kto chce rozmawiać z chłopakiem w brudnej koszulce i zaniedbane chevelure. Nie używać szorstkich wyrażenia w swojej wypowiedzi nie материтесь przy niej i nie używaj жаргонизмами.
3
Nie bądź zbyt uciążliwe. Zanim oferować spotkać, trochę obserwować, jak ona się do ciebie odnosi. Jeśli jej się podobasz, to częściej patrzy w twoją stronę, uważnie słucha, nie шарахается od ciebie, gdy zbliża się. Jeśli dziewczyna ostentacyjnie ignoruje cię, przy najmniejszym przypadku odsuwa i odchodzi na bok, nie słucha, o czym mówisz, może być, nie warto próbować narzucać się do niej ze swoimi relacjami?
4
Zastanów się, gdzie można zaprosić dziewczynę do takiej poważnej rozmowy. Możesz po prostu chodzić po parku i zatrzymać się na bezludnej ulicy. Można wziąć dwa bilety i zaoferować jej iść do kina. Jeśli jadąc przez miasto lub udali się na atrakcje, wybierz dogodny moment, spróbuj ją odwrócić i zaprowadzić w stronę, gdzie nikt nie będzie przeszkadzać, porozmawiać.
5
Na podstawie jego zachowania i intonacji zdasz sobie sprawę, że lubię czy jej. Jeśli ona chętnie przyjmie twoje słowa, to znaczy, że w przyszłości liczyć na spotkania z nią. Ale zdarza się, że dziewczyna może powiedzieć, że jej nieciekawe, a ona nie chce zostać sam na sam z tobą. Nie rozpaczaj i mocno się z tym uporać. Nie należy również próbować drobiazgowo wyjaśniać jej przyczynę odmowy. Być może podoba jej się inny facet, ale dlaczego ona powinna ci w tym tłumaczyć? Nie zniechęcaj się i rozejrzyj się wokół. Przecież wiele innych ciekawych dziewczyn chodzi w pobliżu! Pamiętaj, że masz doświadczenie składania ofert o spotkaniu, i teraz drugi raz na pewno miał więcej szczęścia.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.