Jak zmusić mężczyznę przyznać się do miłości

Mężczyźni – niesamowite istoty; może kochać kobietę, ale ani razu jej nie powiedzieć ani słowa o tym, że ją kocha. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak sprawić, żeby mężczyzna przyznać się do miłości, jeśli on sam się nie spieszy z tym.

Jak zmusić mężczyznę przyznać się do miłości

Instrukcja

1
W relacji między mężczyzną i kobietą często zdarzają się sytuacje, gdy jedna strona oczekuje od drugiej jakichś działań lub słów, a druga – dlaczego-nie robi ani nie mówi tego. Tak dzieje się i w chwilach, kiedy kobieta kocha mężczyznę, a on nigdy nie mówi, że też ją kocha. Co zrobić w takiej sytuacji?
2
Najważniejsze – nie rozpaczaj, i wziąć to wszystko pod własną kontrolę. Przecież wam mówiłem, że nie wiadomo, dlaczego on nie chce przyznać się do miłości. Może jest nieśmiały lub uważa, że wystarczy, że on ciągle ci coś daje, zaprasza na randki, a może w jego rodzinie rodzice nigdy nie mówią, jak oni się kochają. Oto kilka wskazówek, które pomogą ci „ośmiela” człowieka, aby on w końcu powiedział, że on cię kocha.
3
Przeanalizuj, jak reaguje twój mężczyzna, jeśli mówisz, że go kochasz. Jeśli on odprowadza oczy, to najprawdopodobniej po prostu wstydzi się tych słów. Jeśli w czasie swoich zeznań mężczyzna jak gdyby nigdy nic nadal robić coś własnego, насторожитесь – to może być oznaką obojętności do swoich uczuć.
4
Po ustaleniu jego reakcję, zdecyduj, co lepiej zrobić, aby przyznał się do miłości. Jeśli jest nieśmiały lub u niego w rodzinie po prostu nie mówimy o miłości, to lepiej poproś go, aby powiedzieć o miłości do ciebie w odpowiedzi na własne uznanie. Czyli otwarcie powiedzieć mężczyźnie, że chcesz usłyszeć od niego słowa „kocham cię”, ponieważ ważne jest, aby wiedzieć to na pewno. Tylko nie waż się tego robić na ludziach, lepiej wymień się słowami miłości sam na sam.
5
Jeśli na twoje pytanie o tym, czy lubi cię, mężczyzna mówi „tak” lub coś w tym rodzaju, można zaprosić znajomych i grać w jakąś grę typu prosimy. I kiedy przyjdzie jego kolej, powiedz mu, żeby wyznał piękne słowa w miłości.
6
Zdarzają się sytuacje, kiedy zupełnie nie wiadomo, kocha ciebie mężczyzna, czy nie. Wtedy możemy udać się na radykalne kroki. Umieść dysk ultimatum: albo on wyznaje ci miłość, albo się rozstajecie. Jeśli on zgodzi się z tym drugim rozwiązaniem, więc nie żałujcie o zakończeniu związku, on po prostu nie lubi ciebie.
7
W niektórych przypadkach mogą pomóc inne sposoby. Na przykład, można porozmawiać z jego bliskim przyjacielem i zapytać, co mówi twój mężczyzna mu o ciebie. Można również poprosić, aby przyjaciel zasugerował swojemu mężczyźnie, że czas już by wyznać ci miłość. Jeśli masz dobre relacje z jego mamą, można poprosić ją o tym.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *