Jak sprawić, by poślubić mężczyznę

Każda kobieta, że ona nie mówiła, że chce być w stanie żony, a nie kochanki lub koleżanki. Ale wielu mężczyzn nie spieszy się postawić znaczek w swoim paszporcie i ciężar się z rodzinnymi problemami. Zwolniony z młodego wieku mężczyznę, aby się ożenić, trzeba zwabić do ołtarza ważniejsze argumentami.

Jak sprawić, by poślubić mężczyznę

Instrukcja

1
Ciąża. Każdy normalny, dorosły, który odbył się mężczyzna, nie chce, aby jego dziecko dorasta bez ojca. To go zmusi cię poślubić. Jeśli do tego czynu nie jesteś gotowy, to można działać i innych sposobów.
2
Zapoznaj się z jego rodziną. Zobacz, jak zachowuje się matka twojego wybrańca. Jeśli ma związek z matką ciepłe i pełne zaufania, naśladować jej styl zachowania, a co najważniejsze podoba się jej. Wielu mężczyzn ślub pod presją swojej matki.
3
Koniecznie trzeba przychodzić na swoją rodzinę. Mężczyzna patrzy, jakie macie tradycje rodzinne i relacje. On musi stać się przyjacielem rodziny. Wtedy można próbować wywrzeć presję ze strony swoich rodziców.
4
Jeśli mieszkasz pod jednym dachem, zorganizować mu wygodny byt. Zawsze musi być wszystko постирано, поглажено, posprzątane i ugotowane. Żyjąc w ten sposób, jakiś okres czasu, można nacisnąć: lub pieczątka, albo rozstajemy. Nie każdy mężczyzna ma siły stracić ciepło i komfort, który przekazał mu.
5
Zawsze trzymaj mężczyznę w dobrej formie. On musi wiedzieć, że może cie stracić. Musisz podobać się innym mężczyznom i inaczej to pokaż swojemu. Bo jeśli on się uspokoi, będzie myśleć: co ma być, to jest mało prawdopodobne, będzie zalegalizować swój związek.
6
Poszczególne jego interesy. Jeśli mężczyzna będzie o czym z tobą rozmawiać, to może popchnąć go poślubić ciebie.
7
Wspólne poglądy na życie i taki sam system wartości, także popycha mężczyznę poślubić.
8
Pokaż mu, że jesteś osoba człowiek i może zawierać się bez niczyjej pomocy. Do bezradne kobiety, mężczyzna szybko traci zainteresowanie. Kiedy zdaje sobie sprawę, że można obejść się bez niego, tracąc swoje relacje, życie się nie zmieni, to także popycha go zalegalizować związek.
9
No i oczywiście miłość. Jeśli mężczyzna zakocha się, że jest to najbardziej istotny argument ożenić go na sobie.
Należy zwrócić uwagę
Jak zmusić faceta do małżeństwa. Od dawna jesteście razem z chłopakiem. Jesteś szalenie podoba. Artykuł otwiera sposoby, jak zmusić faceta do małżeństwa. Rozmawiając z nim, spróbuj odpalić rozmowy o małżeństwie. Można sobie przypomnieć kogoś, kto niedawno zapewnił więzy małżeństwa pieczątką w paszporcie lub помолвился, czy możesz wypowiedzieć się na małżeństwo z rozsądku, na przykład.

Porada
Kochanie, jestem w ciąży! – świetny dowcip, tylko jeśli facet jest silna psychika. A jeszcze można poprowadzić ukochaną na spacer do загсу i leniwie wzdychać patrząc na narzeczonych. Jeśli kochanie, nie zważając na twoje usilne apele obrócić gniazdo rodzinne, nadal budować z siebie beztroskiego chłopaka, bierz się do zdecydowanych działań. Jak zmusić mężczyznę do małżeństwa. 1. Daj ukochanej zrozumieć, że jesteś zainteresowany innym mężczyznom.

logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.