Jak prać kurtki Adidas

Zimowe kurtki Adidas charakteryzują się wysoką jakością i zwięzły projekt. Podczas długiej skarpetki są zanieczyszczenia. W materiale pojawiają się ślady od ulicznego brudu, żywności, a także odczynników, które przetwarzają drogi. Można samodzielnie prać dół kurtki, nie psując wygląd.

Jak prać kurtki Adidas

Trzeba

  • Żel do prania wełny lub jedwabiu, korty kulki.

Instrukcja

1
Użyj do prania puchowe kurtki tylko detergentów w płynie. Zrezygnuj z proszków do prania. Są one trudne do выполаскиваются, więc na materiale pozostają nieprzyjemne białe plamy. Ponadto, proszek do prania słabo rozpuszcza się w wodzie i zatyka pory tkaniny, z których szyte dół kurtki. Z tego powodu jest uszkodzony oddychalność.
2
Odłącz elementy dekoracyjne – podczas prania mogą się zepsuć. Futro należy czyścić osobno. Do tego wlać do miski ciepłej wody – nie więcej niż 30-40oc, dodać niewielką ilość środka do prania wełnianych rzeczy. Zanurz futro w otrzymany roztwór i pozostawić na 10-15 minut. Wypłukać w czystej wodzie i powiesić do wyschnięcia. Kiedy futro całkowicie wyschnie, przeczesz rzadkim grzebieniem lub specjalnej szczotki, które można kupić w sklepie zoologicznym.
3
Powiesić dół kurtki na wieszaku. Nałożyć niewielką ilość detergentu na szczególnie zabrudzone obszary – obszar wokół kieszenie, mankiety i kołnierz, i pozostawić na 10-15 minut. Po upływie tego czasu należy wyczyścić materiał szczotki i delikatnie przetrzeć.
4
Zapiąć wszystkie zamki i guziki na пуховике. Należy także sprawdzić kieszenie w poszukiwaniu drobnych przedmiotów, w przeciwnym razie podczas prania mogą one uszkodzić tkaniny. Umieść dół kurtki do bębna pralki. Razem z nim umieścić kilka piłek tenisowych. One nie pozwolą puchatka odchodzą w kępy.
5
W specjalnej komorze wlać żel do prania wełny lub jedwabiu rzeczy. Ustaw tryb delikatnego prania. Można również włączyć funkcję dodatkowego płukania. To pomoże zapobiec powstawaniu smug. Nie wskazane jest postawić wirowanie 800 i więcej obrotów. W przeciwnym razie materiał będzie мятым. Włącz pralkę i poczekaj kiedy zakończy się program.
6
Wyjąć dół kurtki i powiesić na wieszaku do wyschnięcia. Nie zapomnij okresowo trzepaczka wypełniacz rękami. Gdy produkt wysycha, zapnij futro i inne elementy dekoracyjne, które musiałem usunąć przed praniem.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.