Jak postawić gry na xbox 360

Jeśli niedawno kupiłeś konsolę xbox 360, masz może powstać pytanie odnośnie tego, jak zgrać gry na konsolę. Dyski z nimi nie są tanie, a w internecie wybór gier dla swojej konsoli po prostu ogromny.

Jak postawić gry na xbox 360

Instrukcja

1
Aby nie przeciążać napęd, nie słyszeć hałasu z jego pracy i aby gra ładowane szybciej, zainstalować ją lepiej na dysk twardy. Jednak do tego obowiązkowo wymagany jest dysk do napędu konsoli. Jednak grę można zainstalować, posiadające ignorowane wymóg ten.
2
Znajdź w internecie i pobierz program CloneCD, najlepiej najnowszą wersję, jaką znajdziesz. Nie zapomnij sprawdzić pobrany program w poszukiwaniu wirusów i złośliwego kodu, tak jak ostrożność zbyteczna nie ma. Następnie wykonaj instalację i w wyświetlonym oknie wybierz Read to Image. Dalej wybierz napęd, który nadaje się do tworzenia kopii zapasowej dysku. Kliknij przycisk Next – pojawi się okno wyboru ścieżki. Ustaw żądany sposób. Na własne życzenie, plik można zmienić nazwę. Najważniejsze – zostawić rozszerzenie bez zmian.
3
Kliknij na przycisk Save. Tak jak wcześniej wybrałeś ścieżkę zapisu, naciśnij przycisk Ok. Należy się spodziewać, dopóki nie zostanie utworzony kopia dysku (średnio proces ten trwa 10-20 minut). Najlepszą prędkością do kopiowania dysku jest szybkość 2,4. Tak można uniknąć wielu błędów zapisu, tak jak jakość nagrania jest odwrotnie proporcjonalna do jego prędkości.
4
Skopiuj obraz dysku z grą w konsoli. W konsolę do gier xbox 360 może być wbudowany w jeden z następujących napędów. Każdy z nich ma swoje własne cechy:- Samsung, BenQ. Siłowniki mogą odtwarzać praktycznie wszystkie dyski, bez żadnych trudności;- Hitachi. W tym przypadku model napędu jest nieaktualne, do zapisu gry z PC na dysk należy stosować napędy marki Pioneer 109-112. Nagrane na innych napędach dysków przestarzały model Hitachi nie jest w stanie.
5
Definiując wszystkie dane techniczne i poprzez właściwy wybór, weź dwuwarstwowy dysk, który oznakowania zgodne z istniejącego napędu. Znajdź obraz z grą, składający się z plików, które mają rozszerzenie .dvd i .iso, po czym zrób wpis.
logo
Kategoria:
Fan club

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.