Jak nagrywać gry z pierwszego Xbox

Xbox to konsola do gier, która została opracowana przez firmę Microsoft. Po raz pierwszy pojawiła się w sprzedaży 15 listopada 2001 roku. Jest głównym konkurentem konsol do gier SonyPlayStation i Nintendo.

Jak nagrywać gry z pierwszego Xbox

Trzeba

  • – komputer;
  • – nagrywarka;
  • – dwuwarstwowy dysk DVD;
  • – obraz z grą.

Instrukcja

1
Ustaw napęd, aby uruchomić nagrywanie płyt dla konsoli. W tym przypadku konieczne jest, aby napęd wystawiał битсеттинг dla stalowych. Jeśli twój model napędu – Pioneer 109, ten krok można pominąć. Wykonaj test буктайпа za pomocą aplikacji DVDInfo, które można pobrać z linku http://www.dvd-recordable.org/wwwimgs/media/flash/dvdinfopro/dvdinfoadvert.zip.
2
Zainstaluj i uruchom program, a następnie w dolnej części okna programu wybierz swój napęd i kliknij przycisk +RW. Wybierz opcję DVD-ROM, kliknij przycisk Set Default DL. Kliknij OK i zamknij program. W przypadku jeśli pojawia się komunikat o błędzie, w którym wskazano, że napęd nie obsługuje битсеттинг; należy migać go. Pobierz nieoficjalnych firmware dostępny jest na stronie internetowej http://tdb.rpc1.org/.
3
Skorzystaj z aplikacją do nagrywania płyt CloneCD, aby nagrać dysk do Xbox. Uruchom aplikację, wybierz opcję Write from ImageFile („Zapis z pliku obrazu), a następnie kliknij na przycisk”Browse” (Przeglądaj) i znajdź na komputerze folder, w którym znajduje się obraz gry. Wybierz z niej plik, który ma rozszerzenie *.dvd. Nazwa tego pliku może być dowolna, na przykład, Image.dvd. Kliknij przycisk „Otwórz”, aby dodać obraz do programu i nagrać grę na Xbox.
4
Kliknij „Dalej”, po wybraniu obrazu gry. Wybierz prędkość zapisu dysku twardego dla konsoli Xbox. Czas spędzony na nagrywanie, będzie wynosić od dwudziestu do czterdziestu minut i zależy od wybranej wartości prędkości. Zaleca się, aby wybrać prędkość 2,4 x. należy Pamiętać, że im jest ona mniejsza, tym mniej może wystąpić błędy podczas nagrywania i, w konsekwencji, czytelność dysków napęd w konsoli będzie znacznie lepiej. Kliknij „OK” i poczekaj na zakończenie procesu nagrywania.
logo
Article Categories:
Elektronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *