Jak grać w kraju, w Empire Total War

Empire: Total War otrzymała najwyższe oceny krytyków i nieskończoną miłość graczy, mając podobno jedną z najlepszych gier strategicznych w historii. W grze nie ma trybu kampanii jako takiej. Trzeba tylko chwycić cały świat wybranej na początku gry mocarstwem, a wybór jest mocno ograniczony przez deweloperów.

Jak grać w kraju, w Empire Total War

Trzeba

  • -program EsfEditor.

Instrukcja

1
Zaczynając grać dla innego kraju, należy zwrócić uwagę przede wszystkim jej położenie geopolityczne. Tak, kraje znajdujące się na szczyt swojej potęgi (w szczególności Anglia) zapewnią ci bardziej łatwe przejście i sparing warunki. Przeciwnie, państwa w kryzysie (Rosja) nie wytrzymają ani jednego poważnego konfliktu przez jeszcze parę lat czasu gry.
2
Nie starajcie sie komplikowac zewnetrzne sobie życie tworzeniem skomplikowanych taktyk dla kraju. W przeciwieństwie do gry-poprzednika, Empire różnica pomiędzy krajami nie są zbyt wyczuwalne. Z pewnością, jednostki różnią się od siebie, jednak w ogóle to nie zmienia podejście do walki. Przed atakiem wroga, analizuje poziom rozwoju technicznego – ten parametr wpływa na wojnę o wiele silniejszy, niż małe „narodowe” niuanse.
3
Można otworzyć do gry w trybie „Kampanii” wszystkie kraje. Aby to zrobić, przejdź do folderu Total War -> Campaigns -> main i znajdź tam plik startpos.esf. Wykonaj kopię – skopiuj element w każdej dogodnej folder na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.
4
Pobierz i zainstaluj program EsfEditor. Jest ona przeznaczona do modyfikacji plików gry i bardzo powszechne na фанатских forach, gdzie można ją znaleźć.
5
Uruchom edytor, wybierz opcję File -> Open ESF i otwórz plik startpos.esf z katalogu gry.
6
Znajdź gałąź drzewa na adres CAMPAIGN_STARTPOS -> CAMPAIGN_PRE – > OPEN_MAP_INFO -> CAMPAIGN_PLAYERS_SETUP -> PLAYERS_ARRAY. Przed tobą otworzy się lista players array, który symbolizuje różne frakcje.
7
Wybierz dowolną frakcję i otwórz pozycję CAMPAIGN_PLAYERS_SETUP. W oknie po prawej stronie pojawią się cztery wiersze. Interesują cię pierwsza i trzecia z nich: nazwę państwa i jego dostępność w trybie kampanii. Zmień wszystkie wartości z False na True.
8
Kliknij na pozycji File -> Save i powrót do gry. Po rozpoczęciu nowej kampanii wszystkie kraje będą otwarte. Jednak należy pamiętać, że niektóre państwa nie są dostępne w trybie kampanii, gdyż ich po prostu nie ma na mapie globalnej.
logo
Article Categories:
Fan club

Comments are closed.