Jak grać w jedną grę Battlefield

Battlefield zawsze odnosiła się do wielu projektów, koncentruje się wyłącznie na trybie multiplayer. Każda część gry jest w pełni ukazuje potencjał tylko na polach bitew online, a więc od „Battlefield 1942”, tryb single był w opłakanym stanie. Ostatnie z serii próbowali naprawić to niedopatrzenie, ale z kontrowersyjne sukcesem.

Jak grać w jedną grę Battlefield

Instrukcja

1
W Battlefield 1942, 1943 i 2 kampania dla jednego gracza w zasadzie nie ma. Jedyne dostępne graczowi możliwość – zagrać „treningowy” rundy z botami. Mecz odbędzie się absolutnie według tych samych zasad, co i sesja w internecie, jednak wszystkie żywe gracze zostaną zastąpione komputerowymi przeciwnikami. Ponadto, nie można uzyskać żadnych nagród i osiągnięć.
2
Aby rozpocząć grę z botami, pobierz program kliencki i wybierz opcję „Single player”. W następnym menu określ poziom trudności i mapę.
3
W Battlefield 2142 wprowadzony kampania dla jednego gracza, która w istocie stanowi „przepustkę” dla wszystkich мультиплеерным kredytową. Mecze absolutnie podobne do tych z internetu-czołgów.
4
Battlefield: Bad Company 2 – pierwsza gra z serii, w której utworzono pełnoprawny tryb single. Zasady gry są bardzo różni się od sieci. Gracz ma znacznie większy zapas zdrowia, niż u przeciwników, co pozwala zabijać ich w dużych ilościach. Ponadto, misje stały się liniowymi – nie będzie w stanie przekazać ich, po prostu zabijając wszystkich. Okresowo będą działały skrypty; wyświetlane катсцены; wiele czynności trzeba wykonywać zgodnie z planem przez deweloperów. Podczas gry należy także pamiętać zniszczalne – często zamiast go spalić wrogów z ukrycia, można go po prostu wysadzić w powietrze.
5
Kampania w Battlefield 3 surowo jest liniowy, w stylu Call of Duty. Należy uważnie monitorować rozmowy przez radio, znacznikami i zadaniami. W przeciwnym razie istnieje poważne ryzyko, że źle zrozumieć zadanie. Przeciwnicy będą pojawiać się i biec w waszą stronę, aż nie można wykonać swój plan, na przykład, nie obejmą пулеметную punkt. Ponadto, należy być przygotowanym do kart quick-time events –często trzeba będzie wziąć udział w mini-grach „szybkiego naciśnięciu klawiszy” (walka z przeciwnikiem, rozładowanie bomby). Gra będzie stawiać przed tobą „szczególne warunki”, jak snajperski pojedynek na dachu. Wbrew ustalone zasady gry sieciowej biegać od snajpera się nie uda, trzeba poruszać się w pozycji leżącej. Odcinek odbywa się za pomocą strzelania z wyrzutni rakiet, która aktywuje скриптовую scenę.
logo
Kategoria:
Fan club

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.