Jak grać w Grid kierownicą

Poza joysticków i dodatkowych klawiatur sterujących procesem gry Grid, jest jeszcze kierownice. Są one podobne do samochodu i w zależności od modelu mogą mieć w zestawie skrzynię biegów i pedały. Kierownica zwiększa wygodę, ponieważ symuluje prawdziwe jazdy. Wraz z kierownicą trzeba zaopatrzyć się w oprogramowanie do niego.

Jak grać w Grid kierownicą

Instrukcja

1
Za pomocą kabla USB podłącz kierownicę do komputera i czy jest w magazynie, urządzenia dodatkowe do kierownicy. Komputer powinien wykryć urządzenia. Jeśli raz działa normalnie, to sterownik można nie instalować. Ale lepiej to zrobić, tak jak do zarządzania w sieci, niektóre pliki mogą się przydać.
2
Zainstaluj oprogramowanie. Aby to zrobić, włóż płytę CD ze sterownikami do napędu komputera, a następnie wykonaj zabudowy z autostartu. Jeśli autoodtwarzanie w systemie jest wyłączona, zainstaluj urządzenie kreatora instalacji w panelu sterowania. Uruchom kreatora instalacji, znajdź listę podłączonych urządzeń, zaznacz odpowiednie i kliknij „Dalej”.
3
Poprzez „Przeglądaj”, wybierz rom ze sterownikiem i uruchom instalację. Gdy instalacja zakończy się, uruchom ponownie komputer. Przy okazji, jeśli sterownik na dysku nie ma, można go znaleźć w internecie. Kreator instalacji sprzętu pobierze i zainstaluje go sam.
4
Teraz uruchom Grid i znajdź go w menu gry ustawienia opcji sterowania. Wprowadź kierownica jako podstawowe urządzenie i ustaw części systemu. Jeśli w grze nie ma menu ustawień dla takich urządzeń, trzeba określić parametry intuicyjnie.
5
Nie należy zapominać, że najpierw łączy się kierownica, a dopiero potem włącza się gra. Jeśli zrobisz odwrotnie, w ustawieniach sterowania nie znajduje się kontroler. Zwróć jeszcze uwagę na to, że niektóre modele przy prawidłowym podłączeniu wykrywają wskazanie. Na przykład, w niektórych рулях jest skala pedału gazu.
6
Kierownica jest w istocie sterowanie grą jako alternatywa dla klawiaturze. I funkcje przycisków można skonfigurować. Na przykład, pedałem sprzęgła może być jakaś niezaimplementowane przycisk.
7
Teraz masz dwa wahacza: jeden na wyświetlaczu, drugi w rękach. Trzeba, aby obracali się tak samo, synchronicznie. W tym celu należy ustawić neutralny liniowość. Czyli w konfiguracji „Czułość kierownicy” postaw na 50%. Ta konfiguracja będzie działać tylko z ustawieniem „Ograniczenie kąta skrętu”. Posiada tryb szybkiego i zaawansowanego tuningu. W trybie zaawansowanym jest ustawienie „Obrót kół”. Aby zrobić liniową neutralność, trzeba czułość kierownicy doprowadzić do 50%, a obrót do 100%. To daje odpowiednie zarządzanie jazdy w Grid, pełną spójność wirtualnego i rzeczywistego kierownic i z tym możliwość poczuć się prawdziwymi kierowcami.
logo
Kategoria:
Fan club

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.