Jak otworzyć zamki w grze „Piła”

Jeden z najbardziej popularnych film-франчайзов ostatniego czasu, „Saw”, nie mógł się wcielić w grze komputerowej. Jak w filmie, bez obfitego rozlewu krwi i złożonych problemów nie kosztuje – nawet proste zamki otwarte, jak zwykle bywa problematyczne.

Jak otworzyć zamki w grze

Instrukcja

1
Większość zamków otwierają się po rozwiązania pewnej zagadki. Tak, w jednej z pierwszych sal gry przycisk przy drzwiach będzie nieaktywna: trzeba poszperać w близстоящем toalecie i znaleźć bezpiecznik, aby wstawić go w wyłącznik. Często w pobliżu wyjścia zainstalowany zamek szyfrowy – hasło do niego można znaleźć, dokładnie zbadał otoczenie (w pierwszym pokoju – kabiny toalet, w jednej z kolejnych – czas na zegarach ściennych).
2
Prawie w połowie przypadków zamki otwierane za pomocą klucza. Można go znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach, jednak zawsze jest podpowiedź. Przeszukaj zwłoki każdego zabitego wroga i poznaj wszystkie napisy, które znajdziesz. Tak więc, w jednym z pokoi można przeczytać, że „klucz u Faulknera” – znajdą go państwo w kostnicy. Potrzebny skalpel.
3
W trakcie gry, część zamkniętych zamków można otworzyć gwoździem. Ta mini-puzzle jest rozwiązany za pomocą szeregowego obrotowa kilka płyt. Przy tym, elementów sąsiednich płyt muszą być ze sobą zgodne (tzn. na „stykach” zawsze będzie stać pary takich samych ikon). Zwykle najlepszym rozwiązaniem jest prosta konsekwentne zestawienie.
4
Niektóre zamki są pułapki. Są one realizowane za pomocą mini-gier na zasadzie „click-to-czas-przycisk”. Jak tylko klikniesz na przycisk akcji, czas trochę zwolnić i na ekranie pojawi się odpowiedni klawisz akcji. Jeśli nie masz czasu na wykonanie określonego polecenia, umrze lub straci część HP.
5
W „klimatycznych” pokojach każdego rozdziału można bezpośrednio będzie uczestniczyć w torturach Jigsaw, aby otworzyć drzwi. Technicznie ten sam zestaw zagadek, tylko bardziej trudnych i ograniczonych nie tylko wiekiem, ale i balacha progiem „uczestników”. Śledź obiema skalami i nie zbyt szybko – punkt, jak zwykle, pchnąć cię w pobliżu.
6
Skorzystaj видеопрохождением. Jeśli masz poważne problemy z jedną z zagadek, na Youtube można znaleźć kilka wariantów przejścia gry, w których rozwiązanie problemów pokazuje wyraźnie.
logo
Article Categories:
Fan club

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *