Jak uzyskać szafie berserkera

World of Warcraft to najpopularniejsza gra MMO na świecie, posiadająca ponad dziesięć milionów stałych użytkowników. Jedną z przyczyn takiej popularności – masa opcji rozwoju postaci i uzyskać różnego rodzaju bonusy i ulepszenia. Na przykład, bardzo popularne questy na uzyskanie „słupków” postaci – umiejętności pasywnych, dając znaczne bonusy.

Jak uzyskać szafie berserkera

Instrukcja

1
Tworzenie postaci-wojownika. Klasy można wybrać na ekranie startowym raz po wybraniu rasy. Przy tym nie ma znaczenia, czy twój bohater wystawać poza Hordy lub przymierza, zadanie jest wspólny dla obu ras.
2
Osiągnąć 30. poziomu. Do momentu, aż twoja postać nie jest dostatecznie silny, aby poradzić sobie z zadaniem, zadanie zostanie zablokowany i nie będzie istnieć. Zobacz poziom można poprzez zabijanie neutralnych przeciwników lub za wykonanie innych zadań, rozrzuconych po mapie.
3
Jeśli grasz na Sojusz – wyrusz w Штормград do mistrza wojowników o imieniu Wu Shen. Podczas gry Hordy ten quest wydawany jest również mistrzem. Pomoże Сорек, znajdujący się w Огримаре. W obu przypadkach dostaniesz zadanie: udać się w stepy i tam znaleźć NPC o imieniu Кланнок.
4
Po rozmowie z Кланноком udaj się na wyspę, który on ci wskaże. Zaznacz zadanie jako „aktywny” i położenie wyspy będzie zaznaczone na minimapie – po prostu podążaj za znacznikiem.
5
Po przyjeździe porozmawiaj z dziewczyną, na którą wskazuje cel. Ona powie ci zająć miejsce w kręgu na podwórku jej domu.
6
Bezpośrednio quest polega na tym, że za pewien czas muszą pokonać wszystkich zawodników, którzy вызовутся z tobą walczyć. Najpierw do ciebie wyjdą 5 osób z otaczającego tłumu (nie są one zbyt niebezpieczne przeciwnicy), a następnie – „boss”, pokonać który może być dość problematyczne. Metody walki zależy tylko od tego, jakie cechy charakteru można rozwijali. W każdym razie, spróbuj podczas walki zastosować do siebie maksymalną liczbę pozytywnych efektów, ponieważ tymczasowe ograniczenia nakłada istotne ramki.
7
Jeśli zwycięstwo nie udało się wygrać za pierwszym razem nic nie stoi na przeszkodzie spróbować ponownie. Ponadto, można znacznie ułatwić sobie przejście questa, jeśli wziąć go na kilka poziomów później – będąc bohaterem 35-40 poziomu.
8
Po zwycięstwie na ringu znacznik wskaże ci postać, do którego trzeba podejść do wykonania zadania.
logo
Kategoria:
Fan club

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.