Jak pomalować skórzane buty

Zmienić kolor skórzanych butów należy w tym przypadku pojawiły się na nich zużycia w trakcie eksploatacji lub w wyniku uszkodzenia materiału. Osiągnięcie głębokiego tonu w domowych warunkach nie uda, ale zmienić odcień i wyrównać kolor skóry jest całkiem realne.

Jak pomalować skórzane buty

Trzeba

  • – puszki z farbą do butów;
  • – proszkowy barwnik;
  • – alkohol;
  • – aceton;
  • – ocet;
  • – olej rycynowy.

Instrukcja

1
Wyczyść buty od różnych zanieczyszczeń – spłukać brud, usuń kurz, osusz skórę, przetrzeć buty z miękkiej zamszowej szmatką.
2
Wybierz metodę barwienia. Najprościej kupić specjalny spray, który pomoże zmienić kolor skóry na kilka odcieni. Wybrać odcień najbardziej zbliżony do pierwotnego koloru twoich butów – te barwniki nie mogą radykalnie zmienić kolor, są tylko odświeżyć ten, w którym skóra była początkowo malowane.
3
Oddaj buty do warsztatu naprawy butów. Najprawdopodobniej nie będą stosowane te same środki, co w przypadku samodzielnego malowania (odporne na kremy i spraye), a płacić trzeba jeszcze i usługi.
4
Spróbuj malować buty proszkami barwników. Ale odcień może być słaby wiatr, i mogą zostać plamy, tak jak rozwodnicy składy są przeznaczone bardziej dla odzieży ze skóry i sugerują pełne zanurzanie w окрашивающий roztwór, a następnie выдерживанием w kilka godzin.
5
Rozsuń анилиновый barwnik w wodzie (kolor będzie mniej intensywny, ale skóra pozostanie miękka), alkoholu lub acetonu (jasny odcień, ale sprawi, że materiał twardy). Skład powinien być skoncentrowany. Zwilżyć kawałek pianki w farbie i taktuje część buta, najlepiej z wewnętrznej strony, tam, gdzie odbywa się błyskawica.
6
Poczekaj, aż skład wyschnie i ocenić jakość powłok. W razie potrzeby zrób skład środku, lub odwrotnie, należy go rozcieńczyć. Pomalowane i wyschnięte buty taktuje słabym roztworem octu, a następnie nasmarować, olej rycynowy i zetrzyj tworzyw szmatką, a następnie zastosować krem do butów (kolorowy lub bezbarwny).
7
Przygotuj roślinny bogaty skład – odwar z kory dębowej, skorup orzecha włoskiego, henna lub басмы. Spryskaj skórę, poczekaj na farby, a następnie pokryć buty niewielką ilością masła i warstwą kremu сапожного.
8
Aplikować kolorowe buty chemicznych występujących w штемпельной farby, pasty od długopisów, nadmanganianu potasu, jodu, zielonką, фукорцином, substancji chemicznych do wywoływania filmów fotograficznych itp.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.