Jak połączyć sweter dla dziecka-ramienne

Rzeczy dla dziecka powinny być zawsze wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Teraz asortyment sklepów z odzieżą dziecięcą ogromny i można wybrać dowolny strój. Ale decydując się kojarzyć dziecku sweter, stworzysz wyjątkową rzecz, której nie ma sobie równych.

Jak połączyć sweter dla dziecka-ramienne

Trzeba

  • – cienka przędza (najlepiej akryl, bo naturalne włókna mogą powodować alergie);
  • – szprychy;
  • – duża igła;
  • – guziki lub klipsy.

Instrukcja

1
Zrób wzór swetry – tak będzie ci łatwiej określić, gdzie należy rozpocząć ujęcie, gdzie trzeba dodać pętle. Wyciąć wzór z papieru w naturalnej wielkości – tak, będziesz miał pewność, że nie jest to pomyłka z rozmiarem. Połącz próbkę z wybranej przędzy, oblicz ilość pętli w jednym centymetrze i zaznacz pomiary na twój wzór.
2
Wpisz na szprychy odpowiednią ilość zawiasów (obwód bioder w centymetrach, pomnożona przez liczbę pętli centymetr próbki). Połącz kilka centymetrów gumką, a następnie przejdź do вывязыванию głównego skrzydła. W pierwszym rzędzie dodać 7 pętli, równomiernie rozprowadzając je. Zwiąż płótno swetry wybranym wzorem, aż dojdziesz do miejsca rękawów.
3
Równomiernie zamknąć z dwóch stron ilość zawiasów, niezbędnych do rękawów. W ostatnim rzędzie forma пройму – podziel ilość zawiasów na trzy, i otrzymaną liczbę pętli zamknij na środku. W takich delikatnie убавляйте pętli, uważając, aby obie strony сужались równomiernie. Nie zapomnij zostawić miejsce do zapięcia na ramieniu, tak jak na dziecko niewygodne nosić sweter przez głowę. Вывяжите poprzeczkę pod zamek gumką, długość około 4 cm.
4
Przednią część swetry połącz także – zacznij z gumy, a następnie провяжите główne płótno wybranym wzorem. Zamknij zawiasy do rękawów, nie zapomnij zrobić wlewowy (na 2 centymetry wcześniej, niż robiłeś to na plecach). Вывяжите drugi pasek na ramię zapięcie.
5
Połącz rękawa. Wpisz na szprychy ilość zawiasów o średnicy odpowiadającej średnicy nadgarstka dziecka, pomnożone przez liczbę pętli, którą można zmieścić w jednym centymetrze swojego wzoru. Провяжите kilka centymetrów gumką, a następnie dodać 7 oczek w pierwszym rzędzie, jeszcze przez 7 rzędów dodać 3 pętle. Zakończyć dziania na wysokości równej długości ręki od nadgarstka do łokcia, z uwzględnieniem tego, że ręka będzie wygięty.
6
Sew wszystkie szczegóły – za pomocą igły z dużym oczkiem połączyć przedniej i tylnej części, praca w rękawy, вшейте ich. Na poprzeczkę przyszyć guziki i zrób otwory do nich, traktując krawędzi szydełku.
7
Zwilżyć sweter, rozłożyć go na płaskiej powierzchni i pozostawić do wyschnięcia.
logo
Kategoria:
Więcej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.