Jak połączyć garnitur dla dziecka

Dzieciaki zawsze przytulnie i zabawnie wyglądają w szydełkowanych вещичках, zwłaszcza jeśli wybierzesz interesujący model wybrać piękną przędzy i ozdobić ubrania elementami dekoracyjnymi. Połączyć garnitur dziecko może nawet szwaczka początkujący.

Jak połączyć garnitur dla dziecka

Trzeba

  • – przędza;
  • – okrągłe igły.

Instrukcja

1
Znajdź odpowiednią przędzy – niech nici będą miękkie, przyjemne w dotyku. Wybierając przędzy, stosuje się ją w policzek – jeśli twoje odczucia będą odpowiednie, to i dziecko będzie wygodnie.
2
Określ typ stroju. Mogą to być spodnie i sweterek, kombinezon z ramiączkami i bluzka. Aby dziecku było wygodnie, wybierz model z rękawem raglan – brak szwów, które nie będą naciskać na długopisy i polerować je trzeba. Zacznij drutach z wlewu oleju – wtedy wraz ze wzrostem dziecka można przedłużyć rękawy i dół пуловера.
3
Oblicz liczbę pętli. Do tego kojarzy małą próbkę, oblicz ilość pętli w jednym centymetrze. Następnie zmierzyć głowę dziecka, zrób zapas na kilka pętli i pomnożyć wynik przez liczbę swoich pętli. Otrzymaną liczbę pętli wpisz na szprychy, i zacznij robić na drutach.
4
Wlewowy zwiąż wolnej gumką – sweter nie musi szczelnie przylegać do szyjki dziecka.
5
Obliczyć ilość zawiasów dla rękawów, oparcia i półki. Odjąć od ogólnej liczby swoich pętli 8 (pozostaną one dla rękawy raglan, dwie pętle na każdą stronę). Pozostała ilość zawiasów podzielić na trzy oparcie, półka, dwa rękawy.
6
Weź nić innego koloru i zaznacz linie реглана. Zwiąż bluzkę w kółko, dodając pętle wzdłuż linii реглана w każdym drugim rzędzie. Gdy dojdziesz do poziomu pachy, zdjąć zawiasy do rękawów na szpilki. Przywróć ilość zawiasów, wpisując je na stół dziewiarskie igły, i kontynuuj okrągłe dziewiarskich. Skończysz szeregi z dołu, po zakończeniu dół bluzki gumką.
7
Вывяжите rękawa – przesuń zawiasy z szpilek na pracy szprychy i zwiąż w kółko do wymaganej długości rękawa. Zakończyć dziania również gumką.
8
Połącz spodnie. Zmierz obwód talii i oblicz wymagana ilość zawiasów. Провяжите kilka centymetrów gumką – to będzie pas. Zwiąż każdą nogawkę oddzielnie, dzieląc całkowitą liczbę oczek na dwóch okrągłych drutach вывяжите nogawki i zakończyć je gumką. Udekoruj garnitur kontrastowymi wiązaniem na krawędziach rękawów, wlewu oleju i na dole.
logo
Article Categories:
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *