Jak połączyć ramiączka

Piękne słowo „spaghetti” nazywa się pasek lub paskiem, wrzucony do baldachimu przez ramię. Główną funkcją tej części – utrzymać ubrania, a materiał może być absolutnie dowolny: taśma, skóra, tkanina, dzianina, metalowy łańcuch, silikon i tak dalej. Najważniejsze, ramiączka powinny mocno trzymać rzeczy na ramionach i wyglądać stylowo. Swetry, takie jak, sukienkę, top, kombinezon potrzebują także paski, które nie rozciągają się i nie pękają. Sposób pracy z ramiączkami różni się od metody podstawowego drutach.

Jak połączyć ramiączka

Instrukcja

1
Zrób pomiary przyszłych ramiączek długość i szerokość, uwzględniając naddatek na mocowanie.
2
Jeśli produkt jest związane szydełku, wpisz szereg w postaci łańcucha z powietrza pętli o długości nieco więcej potrzebne. Pracuj szydełku małego rozmiaru. Drugi rząd zwiąż słupkami z накидом w każdej z pętli. Bardzo wygodne провязывать każdy rząd z hotelowej plątaniny nici w jednym kierunku, tak jest łatwiej dostosować odpowiednią długość (довязать, rozpuścić oba rzędy). Zwiąż jak można gęstsze, kontynuować pracę do zamierzonego szerokości.
3
Przyszyć ramiączka do lifu. Aby pasy nie вытягивались podczas noszenia, z pomocą cygańskiej igły przegap wątku głównego koloru między słupkami na całej długości ramiączka, począwszy od oparcia. Zrób jeden ścieg z przodu i przeciągnąć nitkę jeszcze raz w przeciwnym kierunku. Pociągnij za końce nici, nadaj бретелькам wygodne długości, pozostawić zapas i zabezpieczyć. Można regulować rozmiar, sama pasek staje się lekko żebrowane i wygląda imponująco.
4
Jeśli działa-ramienne, połącz pasek-wiązka. Wykonaj ramiączka „szwajcarskim patentem” lub podwójną gumką. Weź szprychy na rozmiar mniejsze niż te, jakie można dziane rzeczy. Określ na wzór wielkości paski. Wpisz tyle zawiasów, aby całkowita szerokość była większa od zamierzonego dwa razy. Kontynuuj pracę, провязывая każdą przodu, zdejmując na szprychę złej (będzie puste spaghetti). Довязав do odpowiedniej długości, zamknij pętli, sew góra i dół.
5
Przyszyć ramiączka do produktu, one są dość sprężyste i w tym samym czasie, nie rozciągają się. Można przed mocowaniem dołącz do gęstości w pustą część gumy, taśmy, podkładki. Spróbuj połączyć ramiączka, zdobywając początkowe pętli bezpośrednio na krawędzi oparcia z obliczania dwie pętle z jednym głównym. Pracuj gęsta lepka, koniec paski załączyć do przodu za pomocą specjalnej podwójne zapięcia „krokodyl”.
logo
Article Categories:
Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *