Jak pokonać w kuchni wentylacyjny box

W kuchni w mieszkaniach budynków wielorodzinnych czasami można zobaczyć wentylacyjny box, który nie do końca współgra z resztą wnętrza. Sprzątać takie elementy zabronione, ale każdą малосимпатичную rurę można przekształcić z skazy pomieszczenia w prawdziwą atrakcją.

Jak pokonać w kuchni wentylacyjny box

Trzeba

  • — płytki, klej do płytek , krzyżyki ograniczniki , poziom lub pion, łopatka, wiaderko i mikser;
  • — cement, piasek, szpachla, farba, pędzel, szpachelka, ścierny siatki;
  • — siding, profile UD, wkręty do drewna, wiertarka, startowe i kątowe z tworzywa sztucznego profilu;
  • — grunt, tapety, klej, pędzel, suche szmaty.

Instrukcja

1
Przed rozpoczęciem prac ocenić pomieszczenie kuchni i możliwy design pomieszczenia. Należy pamiętać, że jeśli obok wentylacyjnym skrzynką znajduje się kuchenka gazowa lub kolumna, ukazywać jego tapetą lub bocznicy jest zabronione. Obok zlewozmywaka jest pożądane, aby korzystać tapety i ozdobne szpachli (za wyjątkiem przeciwwilgociowej). W ten sposób, metodą wykluczeń, zatrzymać swój wybór na konkretnym rodzaju materiału.
2
Jeśli masz w kuchni fartuch z płytek i nie ma możliwości połączyć się z nim box, zrób na nim pas z płytek na tym samym poziomie i tej samej szerokości, co i poszycie między szafkami. Ta część pola, która jest wyższa fartuch, powinna być jaśniejsza i mieć tematyce wzór. Weź szpachlę i wyrównać powierzchnię pola. Окрасьте ją w kolor sufitu lub w kolory tej samej tonacji, co i sufit.
3
Ta część pola, co poniżej płytek, powinna mieć kolor mebli kuchennych. Do tego weź płytek tego samego koloru lub tej samej tonacji kolorów, co i meble w kuchni, i maskującą nimi wentylacyjny box do samej podłogi. Kolor listwy i jego kształt lepiej zostawić tej samej, co i na ścianach kuchni.
4
Jeśli chcesz zrobić bardziej funkcjonalny box, na jego górnej części skrzynki powiesić plazmowej panel. Można również powiesić obraz lub zrobić wzór. Do tego weź arkusz tektury i narysuj na nim wzór w postaci ptaków, kwiatów lub streszczenie krzywe. Wytnij z kartonu szablon i przyłóż do ściany. Weź puszkę z farbą i przez maskę nanieść na rysunek box.
5
Jeśli wentylacyjny box stoi oddzielnie, zamknij go ze wszystkich stron bocznicy. Przymocuj profile startowe za pomocą wkrętów, a następnie inwestować paski bocznicy od dołu do góry. Kąty zamknąć specjalnymi plastikowymi profilami, przy tym swój wentylacyjny box będzie bardzo ładnie wyglądać.
6
Jeśli nie masz wystarczających środków finansowych i możliwość korzystania z tapety, przygotuj box do проклейке, wyrównując jego powierzchnię szpachlą. Maskującą konstrukcję tapety, z zachowaniem podstawowych kolorów zasady projektowania.
7
Pomyśl o możliwości pokonać wentylacyjny box w kuchni za pomocą wnęki z płyt gipsowo-kartonowych lub półki na różnych pamiątek. Może być również wbudowany w szafkę lub stolik, w takim przypadku zupełnie nie będzie widać ze strony.
logo
Article Categories:
Remont mieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *