Jak pogratulować ukochanego mężczyznę z 23 lutego

Nawet jeśli działalność zawodowa swojego ukochanego mężczyzny nie ma nic wspólnego z wojskiem, jego obowiązkowo należy pogratulować z okazji Dnia obrońcy Ojczyzny – 23 lutego. Wszyscy mężczyźni w ten dzień czekają od kobiet pozdrowienia i uwagi.

Jak pogratulować ukochanego mężczyznę z 23 lutego

Instrukcja

1
Zacznij dzień od czegoś miłego: zaskocz swojego partnera pyszne śniadanie do łóżka lub po prostu napić się aromatycznej kawy, towarzyszy ten znak uwagi życzeniami i delikatnymi słowami. Uwierz mi, to jest początek wakacji doładuje mężczyznę radosny nastrój na cały dzień. Jeżeli jesteś na etapie romantycznych randek i jak na razie nie mieszkacie razem, prześlij drogiego poruszającą smsa ze słowami pozdrowienia.
2
Bardzo wielu mężczyzn skarży się, że ich ukochane kobiety i dziewczyny w to święto dają byle gówno, która pozostawia ich obojętnym: pamiątka, zestawy do golenia, w najlepszym przypadku – perfumy. Okaż więcej pomysłowości i uwagi do mężczyzny, wybierając mu prezent na 23 lutego.
3
Mężczyźni wolą funkcjonalne prezenty, a także te, które będą przydatne do jego hobby. Jeśli wiesz, że może poruszyć serce swojego partnera i przyda mu się w przyszłości, śmiało kupuj. Jeśli interesuje się sportem, обрадуйте jego piłki, worek treningowy, trener, gatunku sportowym stroju. Jeśli twój mężczyzna nie może żyć bez połowów lub polowań, podaruj mu drogie ilustrowaną encyklopedię o jego pasji, abonament na specjalistyczny magazyn o wędkarstwie lub polowaniu. Jeśli twój partner coś kolekcjonuje, postaraj się znaleźć odpowiednią pracę dla jego kolekcji.
4
Jeśli jeszcze nie bardzo zdają sobie sprawę z preferencji ukochaną osobę, czyli wybór prezentów, które nie pozostawi obojętnym żadnego mężczyznę. Doskonałym prezentem na Dzień obrońcy Ojczyzny będą laptopie, pocket PC, e-książka, aparat cyfrowy, GPS, zestaw elektronarzędzi, gitara elektro itp. W sumie to pasują wszystkie nowoczesne elektroniczne „zabawki”, z których zdecydowana większość mężczyzn odczuwa słabość.
5
A wieczór święta, jak można w przytulnej kawiarni, wcześniej rezerwując w nim stolik, jak i w domowej atmosferze, przygotowały ukochanej romantyczną kolację. W miłej atmosferze mówisz tylko o przyjemnym, pamiętaj śmieszne momenty z waszej wspólnej przeszłości, budować plany na przyszłość, żartuje. Uwierz mi, takie święto jest twój ulubiony zapamięta na długo i z dumą będzie opowiadać o nim swoim znajomym.
logo
Article Categories:
8 marca i 23 września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *