Jak pogratulować 8 marca

Święto kobiet i wiosny zawsze powoduje трепетные uczucia, bo w ten dzień w zwyczaju witać wszystkich najbardziej drogich i bliskich osób: matek, żon, narzeczonych, córek. Mężczyźni muszą zrobić ten dzień wyjątkowym, zapadającym na długo i wywołujących pozytywne emocje.

Jak pogratulować 8 marca

Instrukcja

1
Zacznij pogratulować drogich kobiet z samego rana. W ten dzień z pewnością ustąpią stery opuscila to właśnie mężczyźni, a ponieważ będą bardzo zadowoleni, aby otrzymać filiżankę aromatycznej kawy i pyszne śniadanie do łóżka. Jeśli jesteś w innym mieście w dzień świąteczny, to z rana koniecznie wyślij sms krótkie, ale oryginalne gratulacyjny lub kolorowe animacje.
2
Преподнесите ukochanej w dniu 8 marca własnoręcznie przygotowany certyfikat z podanej w nim sumy pieniędzy, które może wydać w każdym sklepie, a grasz jako sponsora. Aby 8 marca naprawdę zapamiętała na długo, z góry zamów limuzynę z bukietem kolorem, owocami i szampanem. Niesamowity efekt na dziewczynę dokona wnętrza samochodu, pokryte płatkami róż, w którym będzie grała jej ulubiona muzyka. Możesz zamówić limuzynę nie w dzień, a wieczorem, przejażdżka w blasku światła ulicach i po zakończeniu uroczystości w restauracji.
3
Zaskakujące, ale kobiety słabość nie tylko biżuterię, ale i do zwykłych nadmuchiwanych balonów. Zrób miłą niespodziankę ukochanej, wypełnione kolorowymi kulkami sypialni, podczas gdy ona będzie spać. Im więcej kul można надуете, tym jaśniejsze będą odczucia święta i dzieciństwa u swojej połowy.
4
Jeśli masz zamiar spędzić cały dzień razem, to uczynić go bardziej interesujące, można, przygotowując dziewczynie niespodziankę w postaci gry w 12 notatek. Do tego trzeba będzie trochę się postarać i pomyśleć kryjówek dla notatek i podpowiedzi do nich, dla których twoja połówka będzie szukać prezent. Każda notka będzie zawierać wskazówkę, w której zaznaczono miejsce ukrycia następnej notki. W ten sposób, przechowywane w mieszkaniu lub w pobliżu domu notatnik i prezent, a dziewczyna będzie musiała przejść wszystkie etapy i wyszukać sobie również niespodzianka.
5
Pogratulować z wiosennym świętem matki nie mniej oryginalne. Na przykład, zamów jej приходящую gosposię, która uwolni go od kłopotów na cały dzień świąteczny. Jako opcja, kup mamie karnet do salonu piękności, masaże lub zabiegi spa, вручив go wraz z wielkim bukietem mimozy lub tulipanów. Jeśli masz zdolność do writing, to zaskocz ją samodzielnie napisanym wierszem. Преподнесите go w pięknej okolicznościowej pocztówce i należy przeczytać wiersz na głos.
logo
Article Categories:
8 marca i 23 września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *