Jak pogratulować faceta z 23 lutego

W przeddzień 23 lutego większość przedstawicielek płci pięknej zaczynają poważnie zastanawiać się nad tym, czym zaskoczyć swoich ukochanych mężczyzn. Istnieje bardzo wiele pomysłów na prezenty i gratulacje, i bardzo chce nie tylko „do odbycia przymusowej”, a naprawdę zadowolić drogiego człowieka.

Jak pogratulować faceta z 23 lutego

Instrukcja

1
Wybierając prezenty, lepiej od razu wyrzucić z głowy praktyczne, ale zwykły stary oskomę opcje w rodzaju zestawów do golenia lub podobnych odpowiednich (ale zupełnie nie świąteczne) rzeczy. Bo szukasz nie tylko uniwersalny prezent, prezent dla ukochanej osoby, więc nie zapomnij o indywidualnym podejściu.
2
Jeśli wiesz, jak coś zrobić własnymi rękami (np. вяжете, szyjesz, dobrze gotować, piękne zdjęcie lub narysować) – to jest po prostu cudownie. Taka domowej roboty prezent, przeznaczony właśnie dla twojej wybrance, nie może pozostawić obojętnym. Połącz dla niego jakąś ciepłą rzeczą, która będzie podgrzewać w mrozy i przypominać o swojej miłości do niego, narysuj kartkę z życzeniami z dotykania napisem, zorganizować uroczystą kolację z jego ulubionymi potrawami lub zrób tematyce „wojskowy” kalendarz. I to jeszcze nie wszystkie pomysły – po prostu nie bójcie się tworzyć i wymyślać coś nowego.
3
Jeśli 23 lutego do twojego faceta to nie tylko męski wakacje i ładna tradycja, a naprawdę ważny dzień (na przykład, jeśli służył lub służąc w wojsku, lub jeśli zdecydował się związać swoje życie z siłami zbrojnymi), to wybór prezentu należy zwrócić szczególną uwagę. W takim przypadku lepiej obejść się bez sentymentalnych drobiazgów i komiksów prezentów o długim terminie użytkowania. Wybierz prawdziwy męski prezent, na przykład, wysokiej jakości składany wielofunkcyjny nóż, papierośnicę, manierkę, kompaktowa lampa kieszeni lub marsz termos. Jeśli chłopak interesuje się wędkarstwem, podaruj mu nową wędkę, a jeśli on jest hazardzistą myśliwy, обрадуйте jakości nożem myśliwskim. Również jako prezent sprawdzą się książki i różne akcesoria (parasol, szalik, rękawiczki, portfel).
4
Jeśli twój facet jest kolekcjonerem, to kolejny egzemplarz do uzupełnienia kolekcji będzie doskonałym prezentem. A do tego, aby „trafić w dziesiątkę”, wcześniej delikatnie dowiedz się, o czym marzy twój młody człowiek i czego mu brakuje do pełni szczęścia.
5
Jeśli twój facet (i) – romantyk, to go z pewnością zachwyci niezwykły prezent – dedykacja. To może być gratulacyjny wiersz lub przeraźliwe miejsca w prozie, odpowiednia piosenka lub zestaw utworów, które mu się podobają i z którymi wiążą się miłe wspomnienia.
6
Jeśli twój młody człowiek różni się dobrym poczuciem humoru, można połączyć prezent z tematyką święta i uzupełnić jego zabawka broni, sprzętu wojskowego i maszyn, a także różnymi żołnierzami. Jednak taki prezent nie warto dawać tym ludziom, którzy związali swoje losy z siłami zbrojnymi (aby nie urazić jego dziecinne postawy), a także tym, którzy słowo „armia” powoduje paniczny strach (aby nie było to traktowane jako drwina i kpina).
7
Ale prezenty to nie wszystko. Bardzo ważne jest, aby stworzyć dla swojego chłopaka prawdziwą atmosferę uroczystości. Ty decydujesz, co to będzie – cichy domowy obiad lub głośna dyskoteka w klubie. Ważne jest tylko, aby wam było wygodne i przyjemne. Jednak jeśli, na przykład, wolisz spokojne święta, a ukochany uwielbia bawić się na całość (lub odwrotnie), 23 lutego – to dzień, kiedy warto przyjąć jego zasady gry (nawet jeśli on o tym nie prosi). Bądź wierny swojemu młodemu człowiekowi i w tym przypadku, jeżeli woli w ogóle nie obchodzić to święto lub spędzić go w gronie współpracowników (obecnych lub byłych) – nie domagaj się na wspólne rozrywki i nie bierz tego do siebie, ale po prostu postaraj się go zrozumieć.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.