Co dać dziewczynie na 8 marca

8 marca – dzień żywych strojnych kobiet i lekko oszalałe od trosk mężczyzn. Silna płeć przyzwyczajony obdarzyć swoich pięknych towarzysze goździkami i wc wodą. Szczęśliwi właściciele troskliwej mężów dostaną bukiety róż i biżuteria. Ale młodzi ludzie, szalenie zakochani w swoich dziewczyn, starają się znaleźć oryginalny i wyjątkowy prezent.

Co dać dziewczynie na 8 marca

Trzeba

  • – bukiet kwiatów;
  • – ciasto;
  • – wiele biletów na różne imprezy;
  • – kolacja w kawiarni.

Instrukcja

1
Zaskocz swoją ukochaną – преподнесите jej w prezencie cały dzień atrakcji i miłych chwil. 8 marca – dzień wolny, ale nie śpij zbyt długo, bierz bukiet i zadzwonić do drzwi mieszkania swojej dziewczyny. Piękne delikatne kwiaty swoim zapachem obudzę ją. Wręcza i lekki, pyszny tort, który wraz z ukochaną jesz na śniadanie (nic nie szkodzi – święta są nie na co dzień).
2
Pocałować i przytulić dziewczynę można i bez podpowiedzi. Nie zapomnij tylko powiedzieć, że ona jest najpiękniejsza i urocza wróżka we wszechświecie. Wyjaśnij swoją ukochaną, że trzeba przeprowadzić niezwykły dzień. Jeśli twoja lista atrakcji jest włączone odwiedzenie lodowiska lub inne działania, które wymagają specyficznej odzieży, powiedz jej o tym, żeby mogła wybrać odpowiedni strój.
3
Jeśli w swojej miejscowości nie mogli znaleźć nic godnego uwagi, kupić bilety do regionalnego centrum serwisowego lub innego dużego miejscowość, aby spędzić ten uroczysty dzień ciekawe. Zwróć uwagę na gusta ukochanej. Wycieczka na muzea, teatry, centrum salach i filharmonii spodoba się dziewczynie, a druga będzie miło dostać w prezencie cały dzień ekstremalnych lotów ze spadochronem lub balonem.
4
Przy wyborze punktów programu sprawdź ceny, z góry oblicz swoje finanse i odłóż pieniądze na obiad i nieprzewidziane wydatki. Na wszelki wypadek należy mieć na uwadze kilka wariantów działań, aby nie wyglądał na zagubionego, jeśli koncert nagle anulowany. Tak, od razu „pamięta” o wystawie oryginalnego artysty, przechodzącej w pobliżu.
5
Zadowolić dziewczynę pamiątkami i miłymi drobiazgami, które pomogą jej sobie przypomnieć ten uroczysty dzień. Mały obraz, produkt lokalnych rzemieślników, zdjęcia, puchata zabawka – podaruj ukochanej szczęście!
6
Poprowadź wieczorem miło zmęczoną dziewczynę w kawiarni i karmić wyśmienitą kolację przy świecach. Lepiej wcześniej zamówić oddzielne kabiny, aby można odpocząć i podzielić się wrażeniami, nie zwracając uwagi na innych. Taka jasny dzień będzie najlepszym prezentem dla twojej ukochanej, a ona z pewnością podziękuje was serdecznie i czule.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.