Jak pogratulować kolegom z 23 lutego

W przeddzień 23-go lutego przed każdą dziewczyną rodzi się problem nie tylko jako pozdrowić swoich bliskich – męża, ojca, braci, przyjaciół, ale i jak nie ignorować kolegów. Przecież trzeba wymyślić pozdrowienia, która nie będzie zbyt oficjalne, ale i nie zbyt zbyt poufały i z pewnością zachwyci wszystkich siedzących w biurze.

Jak pogratulować kolegom z 23 lutego

Trzeba

  • – świąteczny wygaszacz ekranu na komputer;
  • – gazetka tak;
  • – pierożki z mięsem, kawior, naleśniki, warzywa;
  • – prezenty.

Instrukcja

1
Forma pozdrowienia, oczywiście, zależy od twojego budżetu i stosunków między pracownikami. Można wymyślić ciekawy i niezapomniany pozdrowienia, nawet jeśli jesteś jedyną kobietą w zespole. W przeddzień święta wpadnijcie w gabinecie i, gdy wszyscy koledzy wyjdą, umieścić im na pulpity świąteczny wygaszacz ekranu, uważając, aby nie obniżyć żadnych ustawień w komputerze i usunąć odpowiednie pliki.
2
Zrób стенгазету, gdzie zostaną umieszczone zdjęcia swoich kolegów-mężczyzn i wiersze-życzenia wesołych świąt. Jeśli w twojej firmie nie ma odpowiedniego sprzętu, wydrukowane na drukarce zdjęcia można nakleić na zwykły ватман, a wiersze napisać od ręki.
3
Jedną z głównych imprez – to świąteczny stół. Zostaw ciasta na ósmy marca, niech ci je dają mężczyźni. Dla silnej połowy ludzkości lepiej przygotować placki z mięsem, kup słoik kawioru i usmażyć naleśniki, przynieś zapiekanek i wędlin. Jeśli nie jesteś pewien, czy warto postawić na stół alkoholu, lepiej nie stawiać. W razie czego mężczyźni sami szybko ustalają, kto z nich pobiegnie do sklepu.
4
Kluczowym elementem 23-go lutego – to prezenty. Jeśli nie są tak dobrze znasz swoich kolegów, aby wybrać dla każdego indywidualny prezent, podaruj coś, co zadowoli większość mężczyzn. To mogą być czapki lub ręczniki z zabawnymi napisami. Można kupić kolegom w butelce alkoholu i zrobić do niego swoje etykiety ze zdjęciem obdarzył, i przelewem jego najlepszych cech. Jeśli jesteś jedną z nielicznych kobiet w męskim zespole, można ograniczyć się do pocztówek i świątecznym stole – koledzy zrozumieją i docenią twoje wysiłki.
5
Jeśli masz temat i nieformalne relacje, zorganizować zabawne konkursy, zaśpiewajcie razem z kolegami kilka piosenek. Można negocjować z innymi kolaborantami i zorganizować swego rodzaju parady, za wszystkich żeńskich zespołem w płaszczu i kamizelek. Mężczyźni docenią i na pewno postarają się 8 marca, aby cię zadowolić.
logo

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.