Jak pogratulować męża z 23 lutego

W końcu lutego słońce już zaczyna świecić wiosną, i w dzień obrońcy Ojczyzny kobiety powitają swoich mężczyzn szczerze i żarliwie. Po styczniowych wakacji daleko nie każdy pozostały środki, aby rzucić jak wypadają święta lub na drogi prezent, ale kobieta zawsze ma w zanadrzu łasica i czułość dla swoich ukochanych mężów. Mały prezent, przyznany za miłe słowa, często droższe nakładania, ale bezużyteczne rzeczy.

Jak pogratulować męża z 23 lutego

Trzeba

  • – świąteczny śniadanie;
  • – prezent;
  • – miłość i uwagę, które przez cały dzień będzie dawać mężowi.

Instrukcja

1
Zacznij otaczać małżonka troską i miłością z samego rana. Wstać wcześniej i przygotować pyszne śniadanie, taka, która lubi twój mąż. Dodaj zabawach i ciesz mężczyznę pięknej porcją i smakołykami. Napisz na papierowych łopatkach flamastrem: „kocham cię! Wesołych świąt!”. Umieść wszystkie przygotowane na tacy lub сервировочный stolik i zanieście do sypialni.
2
Prezent kupić z wyprzedzeniem. Na 23 lutego, on musi być z męskiego „charakteru”. To może być stylowy nóż w pięknym etui, zestaw do grillowania z шампурами, fajka, benzynowa zapalniczka lub piersiówka srebrna.
3
Jeśli nie wiesz, jak wybrać prezent, poproś żonę pójść do centrum handlowego razem w świąteczny dzień. Kobiety łatwo się pomylić i kupić nie ten spinning lub GPS, a wymieniać prezenty nie bardzo mi miło. Więc weź męża pod rękę i iść na zakupy.
4
Zapraszamy do przytulnej kawiarni, aby zjeść obiad i uczcić święto smacznym winem lub innym napojem, który spodoba się mężowi. Cały ten dzień nie zapomnij, aby mówić mu o swojej miłości. Niech 23 lutego stanie się jednym wielkim gratulacyjny swojego rzecznika.
5
Преподнесите mężowi niespodziankę w postaci warsztatów w żarliwej kuźni, który odbędzie się z ulubionym brutalny profesjonalista. Wybór świątecznych atrakcji zależy od miejsca, w którym mieszkasz lub gdzie będzie się znajdować w tym dniu. Gratuluję małżonka z okazji, kupując wycieczkę w miasto, które od dawna chciałem odwiedzić, lub zorganizuj nurkować w magiczne głębi morza.
6
Stale daje mężowi pocałunki i uśmiechy. Mimo całą swoją siłę i dotkliwość mężczyzna potrzebuje kobiecej czułości, troski i miłości. Po porannym świątecznego śniadania pozwól mu wygrzewać się w łóżku, dołącz do niego, bo masz przed sobą cały dzień, który zapowiada się jeszcze sporo miłego i radosnego.
logo
Article Categories:
8 marca i 23 września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *