Jak podłączyć telefon do laptopa

Jeśli pamięć telefonu ma właściwość kończyć, to dla ciebie coraz częściej pytanie nr 1 jest podłączenie telefonu do komputera pc lub laptopa. Wiele zdjęć zarejestrowanych przy użyciu aparatu telefonu, wiele plików audio, odebranych przez bluetooth znacznie zmniejszają ilość wolnego miejsca w telefonie. Problem ten można rozwiązać za pomocą kopiowania niepotrzebnych plików na laptopa. O tym, jak można to zrobić czytaj dalej.

Jak podłączyć telefon do laptopa

Trzeba

  • Data-kabel (USB), wolne miejsce na dysku twardym laptopa.

Instrukcja

1
Po podłączeniu telefonu do laptopa, należy wykonać następujące czynności:
– włącz telefon komórkowy;
– włączyć laptopa;
– podłączyć telefon do laptopa poprzez data-kabla.
Włącz telefon i laptop. Aby powiązać tych urządzeń użyj data-kabel do telefonu.
2
Data-kabel wykorzystuje interfejs transmisji danych USB. USB (Universal Serial Bus) – uniwersalna magistrala szeregowa. Służy on do przesyłania lub uzyskania jakichkolwiek informacji. Zazwyczaj taki kabelek idzie w komplecie z telefonem. Również w tym zestawie powinien być obecny rom ze sterownikami, ale nie musi (zależy od modelu telefonu).
3
Po podłączeniu telefonu do laptopa, system operacyjny wyświetla monit o zainstalowanie nowego sprzętu. Podczas instalacji mogą być wykryte, nie tylko pamięć flash telefonu, ale i dostęp do internetu. Jeśli w zestawie nie ma płyty ze sterownikami, przejdź na stronę dewelopera. W przypadku jakichkolwiek problemów można również poradzić się zwrócić na forum producenta telefonu lub wsparcie techniczne.
4
Po rozłączeniu połączenia telefon-laptop” nie zapomnij, aby korzystać z bezpiecznego wysuwania urządzenia. Skorzystać z tej funkcji można klikając ikonę urządzenia w zasobniku systemowym, obok zegara systemowego.
logo
Article Categories:
Części zamienne i akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *