Jak podłączyć przycisk podnośnika szyby

Nowoczesne samochody wyposażone są w okna, które wprawiają w ruch szyby samochodowe. Wygoda tej automatycznego systemu polega na tym, że siłą napędową tworzony jest elektromechanicznym siłownikiem, sygnał na który może być zasilany za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Jak podłączyć przycisk podnośnika szyby

Trzeba

  • – zestaw podnośnik;
  • – zestaw wkrętaków;
  • – klucze;
  • – silikon w sprayu;
  • – przewody.

Instrukcja

1
Połączenie przycisk podnośnika szyby przewiduje przede wszystkim ustawienie automatycznego mechanizmu. Zdejmij okładziny wewnętrznej strony drzwi, a po z zestawu podnośnika szyby wybrać odpowiedni sprzęt i ubierz ją w pełnym zakresie przednia.
2
Następnie załóż z góry na tę część zewnętrzną odpowiedniej jej wielkości koła zębatego.
3
Zaznacz trzeci bieg (tylko w zestawie znajdują się trzy takie części), która idzie w komplecie z моторчиком: druga i trzecia koła zębatego powinny się stykać. Następnie załóż pierścień sprężynujący zabezpieczający.
4
Aby zabezpieczyć silnik i trzeci bieg, użyj dystansowe, które dostajemy w komplecie. Aby to zrobić, najpierw poprawnie zainstalować silnik (można go ruszać się dyskretnie, kierując się w jedną z czterech stron, do tego tylko odkręcić jeden z czterech śrub).
5
Wszystkie miejsca styku szyby z prowadnicami spryskać sprayem silikonowym.
6
Z każdych drzwi przełóż do salonu na dwa przewody, po czym weź zestaw z przewodów od dziesiątki. Ten zestaw przewodów składa się z wiązki z jednej strony i żetony do bloku bezpiecznika i dwóch kontaktów na silnik podnośnika szyby z drugiej strony.
7
Podłącz przewody, które przyniósł do salonu z przewodów z wiązki. Następnie podłącz zasilanie: najlepiej zasilanie spędzić osobnym przewodem z akumulatora przez bezpiecznik.
8
Następnie uruchom pasek boczny przycisk podnośnika szyby. Ustawić przycisk w konsoli ręczny, jak i niszowych popielniczki.
9
I wreszcie, sprawdź działanie automatycznego podnośnika szyby.
Należy zwrócić uwagę
Nie pomyl kontakty po podłączeniu przycisków podnośników szyb, inaczej te przyciski będą działać różnie: innymi słowy, jeden przycisk będzie usytuowany tak, a druga наборот.

Porada
W oparciu o mechanizm systemu podnośnika szyby znajduje się zębatka: właśnie na nim i porusza się płyta ze szkła, w połączeniu z napędem elektrycznym. Zaletą tego mechanizmu można przypisać jego prostatę i niezawodność. Ale w tym samym czasie znajduje się w pozycji pionowej listwa wymaga dużej przestrzeni внутридверного.

logo
Article Categories:
Części zamienne i akcesoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *